پایان مرحله مقدماتی با صدرنشینی تیم های واترپلو تهران و اصفهان

مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور (رده سنی ١٣-١۴ سال) با صدرنشینی تیم های تهران و اصفهان در گروه های اول و دوم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو نوجوانان کشور صبح امروز پنج شنبه با انجام دو دیدار به پایان رسید و طی آن اصفهان مقابل خراسان رضوی به تساوی ٩ بر ٩ دست یافت و آذربایجان غربی ٢١ بر ١١ مقابل توابع تهران به برتری رسید.

به این ترتیب با انجام ١۶ دیدار مرحله مقدماتی از گروه اول (گروه ۴ تیمی) تیم تهران با کسب ۶ امتیاز از سه پیروزی در صدر این گروه قرار گرفت و راهی مرحله بعد شد.

از گروه دوم (گروه ۵ تیمی) تیم اصفهان با کسب ٧ امتیاز (سه برد و یک تساوی) به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی مرحله بعد شد.
عصر امروز این رقابت ها برای تعیین تیم های پنجم تا نهم پیگیری خواهد شد و طی آن توابع تهران با گیلان، خراسان با زنجان، آذربایجان غربی با تهران، اصفهان با قزوین و آذربایجان شرقی با برنده دیدار گیلان و توابع تهران دیدار خواهند کرد.

مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور که با شرکت ٩ تیم در استخر امجدیه زنجان جریان دارد، بعد از ظهر فردا جمعه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال به پایان خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.