پرونده نیم فصل لیگ برتر واترپلو جمعه بسته می شود

با انجام ٢ دیدار معوقه از هفته نخست پرونده نیم فصل بیست و دومین دوره لیگ برترباشگاههای کشور واترپلو جمعه ١٢ آبان بسته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر واترپلو دیدارهای معوقه از نخستین هفته بیست ودومین دوره لیگ برتر واترپلو جمعه این هفته با دو دیدار برگزار می شود که با انجام این مسابقات پرونده نیم فصل لیگ برتر بسته خواهد شد و تیمها به صورت رسمی وارد تعطیلات نیم فصل خواهند شد.
بر این اساس تیم فولاد ماهان اصفهان که دو هفته پیش از این با کسب۵پیروزی پیاپی وکسب١۰ امتیاز قهرمانی نیم فصل خود را مسجل کرده بود در خانه به مصاف کوثر گیلان۶ امتیازی و تیم سوم جدول در نیم فصل خواهد رفت و در زنجان شهید شهبازی این شهر که قعر نشین جدول رده بندی است و می کوشد تا خود را از انتهای حدول بالا بکشد از شهرداری خوزستانی پذیرایی خواهد کرد که با ٢برد در دو دیدار گذشته خود اگر چه با ۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل هم اکنون در مکان ششم قرار دارد اما در صورت پیروزی در این بازی می تواند خود را تا رده چهارم جدول بالا بکشد.
برنامه مسابقات و اسامی داوران و ناظران دیدارهای لیگ برترواترپلو به این شرح است:

جمعه ١٢ آبان ساعت:١١
* فولاد ماهان سپاهان – کوثر گیلان
داوران: مهران قطبی راوندی-محمد عبدالرحمانی
ناظر: محمود نصر اصفهانی

جمعه ١٢ آبان ساعت:١۵
* شهبازی زنجان – شهرداری خوزستان
داوران: مسعود رضوانی-محمد رضا محمدی
ناظر: سیروس طاهریان
شایان ذکر است در پایان دور رفت مسابقات لیگ برتر واترپلو ؛ تیم فولاد ماهان سپاهان با ١۰ امتیاز صدرنشین است، نفت وگاز امیدیه با همین تعداد امتیاز و به دلیل باخت در بازی روبرو مقابل فولاد ماهان و با یک بازی بیشتر نسبت به فولاد ماهان در جایگاه دوم جدول قرار دارد و تیم کوثر گیلان با ۶ امتیاز در مکان سوم ایستاده است.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.