پیام تبریک فدراسیون شنا به شبکه ورزش سیما

Print Friendly
پیام تبریک فدراسیون شنا به شبکه ورزش سیما

فدراسیون شنا در پیامی به شبکه ورزش دریافت جایزه ویژه جشنواره بین المللی فیلم و برنامه های تلویزیونی ورزشی میلان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جشنواره بین المللی فیلم و برنامه های تلویزیونی ورزشی میلان، جایزه ویژه سال ۲۰۱۹ خود را به شبکه ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

این جشنواره معتبر بین المللی که همه ساله با حضور صدها اثر از ۱۱۶ کشور جهان در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود، علاوه بر نمایش و داوری فیلم های مستند و سینمایی ورزشی، جوایزی را نیز به شبکه های ورزشی برگزیده جهان اهدا می‌کند. امسال شبکه ورزش سیما در کنار شبکه های “رای اسپورت ایتالیا” و “DAZN انگلستان” برنده جایزه ویژه سال ۲۰۱۹ این جشنواره شدند.

این جایزه به دلیل : ” تولید گزارش های ورزشی با هدف رشد فکری بینندگان به خصوص جوانان، و برجسته سازی ارزش های انسانی، اجتماعی و معنوی ورزش در برنامه های تولیدی” به شبکه ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت. این جایزه سه شنبه شب در مراسمی در محل کاخ جشنواره توسط پروفسور فرانکو آسکانی رئیس جشنواره و با حضور نمایندگانی از شبکه های ورزشی جهان به شبکه ورزش سیما اهدا شد.

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ ورزش‌های آبی این موفقیت مدیران و کارکنان شبکه ورزش که بی هیچ چشم‌ داشتی همواره  برای پیشرفت و موفقیت ورزش این مرز و بوم دست از تلاش بر نمی‌دارند را تبریک گفت. در پیام تبریک رضوانی آمده است:

 

جناب آقای احسان شیعه

مدیریت محترم شبکه ورزش سیما

خبر مسرت بخش موفقیت مجموعه تحت نظر حضرت عالی را در شبکه ورزش سیما تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارم.

و شکر الله سعیهم.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط