پیام تبریک فدراسیون شنا به مناسبت سالروز تاسیس رادیو ورزش

Print Friendly
پیام تبریک فدراسیون شنا به مناسبت سالروز تاسیس رادیو ورزش

فدراسیون شنا، بیشتمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هشتم تیر ماه سالگرد تاسیس رادیو ورزش سبب شد تا از تمامی تلاشگران و زحمتکشان این رسانه پرمخاطب و فراگیر که بی هیچ چشم‌داشتی همواره برای پیشرفت و موفقیت ورزش این مرز و بوم دست از تلاش بر نمی‌دارند یادی کنیم و قدردانشان باشیم. شبکه رادیویی ورزش هشتم تیرماه ۱۳۷۸با شعار سلامتی، نشاط و افتخار فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. شبکه رادیویی ورزش به عنوان رسانه تخصصی در سپهر رسانه‌های ورزشی کشور، جایگاه ویژه و ارزنده‌ای برای مخاطبان دارد.

بدون شک تاثیر شگرف رادیو ورزش در موفقیت ورزشکاران شایسته ایران انکارناپذیر است و ورزش به همت و تلاش این عزیزان و در سایه پشتیبانی‌هایشان پله‌های رشد و ترقی را در طی سالیان متمادی طی کرده است .

فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ این رشته ورزشی، فرا رسیدن سالگرد تاسیس آوای نشاط و شادابی را به خانواده بزرگ رادیو تبریک و تهنیت عرض می‌کند و برای تمامی دست اندرکاران زحمتکشان رادیو ورزش که با تولید برنامه ها به ترویج و تقویت روحیه مشارکت مردم نسبت به انجام فعالیت‌های ورزشی و داشتن جامعه سالم و شاداب و نیز اطلاع‌رسانی بیست و چهار ساعته جهت تقویت و ارتقای فرهنگ عمومی ورزش از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط