پیام تبریک فدراسیون شنا به مناسبت سالگرد تاسیس رادیو ورزش

سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در پیامی چهاردهمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش، رسانه پرمخاطب و نسل جوان کشور را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در پیام تبریک برانوش نیک بین به مناسبت هشتم تیرماه آغاز چهاردهمین سالگرد تاسیس رادیو ورزش آمده است:

فردا جشن تولد آغاز چهاردهمین سالگرد شکفتن رادیو ورزش است، موج هیجان و امید…تحرک و تندرستی… پیروزی و افتخار…
سالگرد رادیو ورزش به این اعتبار نه تنها تذکر تاریخ تاسیس و راه ‌اندازی یک رسانه بلکه یادآور اتفاقی است که گستره تاثیر آن از دیروز تا هنوز، هر‌‌ روز افزون شده و چنین می‌نماید که در فردا عهده‌ دار نقشی ماندگار برای انتقال روح جوانمردی، ارزشها و باورهای ملی در کالبد ورزش خواهد بود.
هشتم تیر ماه سالگرد تاسیس رادیو ورزش بهانه خوبی است برای تقدیر از سعی همه کسانی که در سطوح و ارکان مختلف این رسانه پرمخاطب و فراگیر به کار و تلاش مشغولند، تمامی مدیران، تهیه کنندگان، برنامه سازان، گویندگان و کلیه دست اندرکاران خدومی که بی ‌چشمداشتی تاریخ هستی این رسانه را رقم زده و می‌زنند.
با سلام و صلوات برماندگارترین صدای اعصار که تا همیشه تاریخ از سرزمین نینوا به گوش می رسد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم “علیرضا حافظی” گوینده توانمند و فقید رادیو ورزش، سالگرد تاسیس آوای نشاط و شادابی را به خانواده بزرگ رادیو تبریک و تهنیت عرض نموده برای تمامی دست اندرکاران رادیو ورزش در رسالت خطیر فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و امید بخشی به جامعه جوان کشور موفقیت و سربلندی آرزومندم.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.