پیروزی دانشگاه و سایپا در دیدار رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

Print Friendly
پیروزی دانشگاه و سایپا در دیدار رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

دانشگاه آزاد و سایپا با پیروزی در بازی رفت مرحله پلی آف بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو گام نخست برای فینالیست شدن را محکم برداشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از پایان مرحله مقدماتی، دور حذفی بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو از امروز (جمعه) آغاز شد. چهار تیم صعود کرده از مرحله گروهی امروز در دیدار رفت مرحله حذفی باهم به رقابت پرداختند.

در بازی نخست مرحله پلی‌آف، نیروی زمینی ارتش تیم چهارم مرحله مقدماتی میزبان صدرنشین مرحله نخست یعنی دانشگاه آزاد اسلامی بود. ارتشی ها که با برد مقابل نفت و گاز گچساران به این مرحله صعود کردند پذیرای  دانشگاه آزاد اسلامی مدافع عنوان قهرمانی بودند. جدال این دو تیم از ساعت ۱۵:۰۰ در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز  و در پایان تیم دانشگاه آزاد موفق شد نزاجا را با نتیجه ۱۲ بر ۲ از پیش رو بردارد. حالا باید منتظر نتیجه دیدار برگشت این دو تیم ماند تا تکلیف یکی از فینالیست های این دوره از مسابقات مشخص شود.

در دیگر بازی حساس این مرحله دو تیم دوم و سوم در تهران به مصاف هم رفتند. نفت امیدیه که در آخرین دیدار خود موفق شده بود سایپا را در خانه از پیش رو بردارد و به رتبه دوم جدول صعود کند،  بار دیگر در مصاف با این تیم صف آرایی کرده بود. در سوی دیگر نیز  تیم سایپا برای تکرار فینالیست شدن خود همچون سال گذشته  با حضور تماشاچیان پرشورش خود به  آب زد . این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ امروز (جمعه) در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی اغاز و همچون گذشته در یک جدال پایاپای و حساس پیگیری شد. شاگردان پنام تاش در دیدار رفت این دو تیم موفق شدند با نتیجه ۱۰ بر ۸ حریف قدرتمند خود امیدیه را از پیش رو بردارند تا نیمی از راه صعود به فینال را طی کنند.

نتایج بازی‌های رفت مرحله پلی آف بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو:

۱. نیروی زمینی ارتش ۲ – ۱۲دانشگاه آزاد اسلامی           جمعه ۹۶/۱۱/۲۰         ساعت ۱۵:۰۰    تهران

۲.سایپا ۱۰ – ۸ نفت امیدیه       جمعه ۹۶/۱۱/۲۰          ساعت ۱۶:۳۰ تهران

 

برنامه بازی های برگشت مرحله پلی آف بیستو هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو :

۱. دانشگاه آزاد اسلامی –  نیروی زمینی ارتش  ( جمعه ۹۶/۱۱/۲۷  ساعت ۱۵:۰۰ تهران)

۲.نفت امیدیه – سایپا (جمعه ۹۶/۱۱/۲۷ساعت ۱۵:۰۰  امیدیه)

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط