مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان كشور – تهران

پیشتازی شناگران نوجوان تهران در ۵ ماده نخست

Print Friendly
پیشتازی شناگران نوجوان تهران در ۵ ماده نخست

مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با پیشتازی شناگران تهران در ۵ ماده نخست به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور – گرامیداشت دهه مبارک فجر- از صبح دیروز سه شنبه با شرکت ١٩ تیم و ٢٣۰ شناگر در دو رده سنی ١٢-١١ سال و ١۴-١٣ سال […]

مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با پیشتازی شناگران تهران در ۵ ماده نخست به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور – گرامیداشت دهه مبارک فجر- از صبح دیروز سه شنبه با شرکت ١٩ تیم و ٢٣۰ شناگر در دو رده سنی ١٢-١١ سال و ١۴-١٣ سال به میزبانی هیات شنای تهران در استخر ورزشگاه آزادی آغاز شد که شناگران تهران در ۵ ماده نخست به عناوین برتر دست یافتند و روز نخست را با صدرنشینی به پایان بردند.

نفرات اول تا سوم ۵ ماده نخست این رقابتها به تفکیک رده سنی به شرح زیر است:

رده سنی ١٢-١١ سال
*٢۰۰ متر آزاد:
١- مهسا مهمان نواز از خراسان رضوی با زمان ٢ دقیقه و ٢٩ ثانیه و ٨٧ صدم ثانیه
٢- حنانه افشار از تهران با زمان ٢ دقیقه و ٣۴ ثانیه و ٢٢ صدم ثانیه
٣- صبا علیکرد از اصفهان با زمان ٢ دقیقه و ٣۶ ثانیه ٧۶ صدم ثانیه

*١۰۰ متر پروانه:
١- مهسا مهمان نواز از خراسان رضوی با زمان ١ دقیقه و ١۵ ثانیه و ٩۰ صدم ثانیه
٢- کیمیا سلمانی از تهران با زمان ١ دقیقه و ١۶ ثانیه و ٨۰ صدم ثانیه
٣- نگین صمغ آبادی از تهران با زمان ١ دقیقه و ١٨ ثانیه و ٣٨ صدم ثانیه

*٢۰۰ متر قورباغه:
١- رز ناز نجیب الاشراف از تهران با زمان ٣ دقیقه و ۵ ثانیه و ٨ صدم ثانیه
٢- ریحانه غلامی از خراسان رضوی با زمان ٣ دقیقه و ١٢ ثانیه و ٧١ صدم ثانیه
٣- نیلوفر دانشور از تهران با زمان ٣ دقیقه و ١٢ ثانیه و ٨۵ صدم ثانیه

*۴ در ١۰۰ متر آزاد تیمی:
١- تیم تهران متشکل از (حنانه افشار،کیانا سلمانی،بهار امامی، نگین صمغ آبادی) با زمان ۴ دقیقه و ۵١ ثانیه و ٧١ صدم ثانیه
٢- تیم توابع تهران متشکل از (ساناز کیانی،آریانا حسین خانی، زهرا شاملو، فاطمه ایل بیگی) با زمان ۵ دقیقه و ٢ ثانیه و ٨٨ صدم ثانیه
٣- تیم آذربایجان شرقی متشکل از (شقایق رنجبر،ملیسا آقایی،سروین عظیم زاده،شقایق زنده دل) با زمان ۵ دقیقه و ٣ ثانیه و ٨٨ صدم ثانیه

رده سنی ١۴-١٣ سال
*٢۰۰ متر آزاد:
١- ساناز همت زاده از تهران با زمان ٢ دقیقه و ٢٢ ثانیه و ٣٨ صدم ثانیه
٢- رها طبیب از تهران با زمان ٢ دقیقه و ٢٧ ثانیه و ٢١ صدم ثانیه
٣- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ٢ دقیقه و ٢٩ ثانیه و ١۴ صدم ثانیه

*١۰۰ متر پروانه:
١-ساناز همت زاده از تهران با زمان ١ دقیقه و ١٢ ثانیه و ٨۵ صدم ثانیه
٢- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ١ دقیقه و ١۴ ثانیه و ۵۶ صدم ثانیه
٣- ارغوان تیموری راد از تهران با زمان ١ دقیقه و ١۶ ثانیه و ٢٧ صدم ثانیه

*٢۰۰ متر قورباغه:
١-شهرزاد درگاهی از تهران با زمان ٣ دقیقه و ١١ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه
٢- صدف محجوبی از تهران با زمان ٣ دقیقه و ١۴ ثانیه و ۵٣ صدم ثانیه
٣- مریم بهرامی از قزوین با زمان ٣ دقیقه و ١۴ ثانیه و ۵٩ صدم ثانیه

*۴ در ١۰۰ متر آزاد تیمی:
١- تیم تهران متشکل از (رها طبیب،کیانا رنجبر، ارغوان تیموری، ساناز همت زاده) با زمان ۴ دقیقه و ٣۶ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه
٢- تیم خراسان رضوی متشکل از (شادی اردکانیان،مهساکارگر مقدم، مهشید نبی زاده، یاسمن بادامکی) با زمان ۴ دقیقه و ۵٣ ثانیه و ٨٩ صدم ثانیه
٣- تیم قزوین متشکل از (فاطمه یغمایی،مریم بهرامی،رویا رحیمی،یگانه ربانی ها) با زمان ۴ دقیقه و ۵۵ ثانیه و ۵١ صدم ثانیه

*٨۰۰ متر آزاد:
١- ساناز همت زاده از تهران با زمان ١۰ دقیقه و ۴۵ ثانیه و ٣٢ صدم ثانیه
٢- رها طبیب از تهران با زمان ١۰ دقیقه و ۴۵ ثانیه و ۴٢ صدم ثانیه
٣- مهسا کارگر مقدم از خراسان رضوی با زمان ١١ دقیقه و ۴۰ ثانیه و ١٣ صدم ثانیه

این رقابتها صبح امروز چهارشنبه در ۵ ماده دوم پیگیری خواهد شد.
مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور با شرکت ١٩ تیم ؛ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، توابع تهران، خراسان جنوبی، خوزستان،خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، کیش، گلستان، گیلان، فارس، قزوین، قم و یزد از دیروز سه شنبه ١۰ بهمن ماه آغاز و تا روز جمعه ١٣ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط