نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان – استرالیا

پیکار جوانان واترپلو ایران با کانادا برای جایگاه یازده – دوازدهمی جهان

Print Friendly
پیکار جوانان واترپلو ایران با کانادا برای جایگاه یازده – دوازدهمی جهان

تیم واترپلو جوانان کشورمان فردا شنبه در هفتمین و آخرین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان برای کسب جایگاه یازده – دوازدهمی جهان به مصاف تیم کانادا خواهد رفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان ایران پس از راهیابی به جمع ١٢ تیم برتر جهان برای تعیین جایگاه نهایی خود در […]

تیم واترپلو جوانان کشورمان فردا شنبه در هفتمین و آخرین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان برای کسب جایگاه یازده – دوازدهمی جهان به مصاف تیم کانادا خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان ایران پس از راهیابی به جمع ١٢ تیم برتر جهان برای تعیین جایگاه نهایی خود در این رقابتها (یازده یا دوازدهمی) فردا شنبه و از ساعت ١١:۴۰ به وقت محلی (۶ بامداد به وقت تهران) به مصاف تیم کانادا خواهد رفت. تیم واترپلو جوانان کشورمان پیش از این ابتدا در مرحله مقدماتی به دو پیروزی مقابل تیم های ترینیدادوتوباگو و ازبکستان و دو شکست برابر تیم های یونان و رومانی دست یافت و به عنوان تیم سوم گروه خود به جمع ١٢ تیم برتر جهان صعود کرد تا برای کسب رده های نهم تا دوازدهم جهان به مصاف حریفان خود برود. جوانان ایران در این مرحله ابتدا به مصاف تیم استرالیا رفتند و با شکست مقابل این تیم حریف برزیل شدند. تیم کشورمان با پذیرش دومین شکست در این مرحله حریف تیم کانادا شد تا فردا برای کسب رده یازده – دوازدهمی جهان تلاش کنند. نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان از ١١ آذر با شرکت ٢۰ تیم به میزبانی استرالیا آغاز شده است و روز یکشنبه ١٩ آذر با معرفی تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط