پیکار حساس تیم های اول و دوم لیگ در امیدیه

هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر واترپلو طی روزهای جمعه و شنبه با انجام ۴ دیدار پیگیری خواهد شد و در مهم ترین دیدار تیم صدرنشین فولاد ماهان سپاهان در دیداری حساس و تعیین کننده در امیدیه به مصاف نفت و گاز این شهر خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، هفته چهارم از دور برگشت رقابتهای لیگ برترواترپلو باشگاههای کشور روز جمعه با انجام سه دیدار آغاز می شود در دیدار حساسی که می تواند در قهرمانی بیست و یکمین دوره این مسابقات تعیین کننده باشد شهرامیدیه میزبان دیدار تیم های اول و دوم جدول خواهد بود.

فولاد ماهان که با ١٩ امتیاز از ١۰ مسابقه و بدون شکست با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد در صورت پیروزی مقابل نفت و گاز امیدیه که در مکان دوم جدول قرار دارد، گام بلندی به سوی قهرمانی لیگ برتر واترپلو برخواهد داشت.

در مقابل تیم نفت و گاز امیدیه که نزدیک ترین تعقیب کننده فولاد ماهان در صدر جدول به شمار می رود در صورت پیروزی در این دیدار خانگی می تواند جایگاه فولاد را در صدر جدول تصاحب کند و امیدوارانه به انتظار دیدار های هفته های پایانی بنشیند.

در دیگر دیدار حساس هفته یازدهم تیم هیات شنای گیلان که با ١٢امتیاز در مکان چهارم جدول قرار دارد به مصاف تیم هیات شنای زنجان خواهد رفت که با ١۴ امتیاز درمکان سوم جدول قرار دارد.
تیم گیلان با پیروزی در این دیدار خانگی می تواند جایگاه زنجان را در ره سوم جدول تصاحب کند.

در آخرین دیدار روز جمعه در اصفهان خانه شناگران که با ٣ امتیاز در مکان ماقبل آخر قرار دارد پذیرای تیم هیات شنای خوزستان خواهد بود که با ٧ امتیاز مکان پنجم جدول را در اختیار دارد.

در آخرین دیدار هفته یازدهم که روز شنبه ١۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد تیم نفت و گاز گچساران میزبان هیات شنای خراسان تیم قعرنشین لیگ خواهد بود.

برنامه دیدار های هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر به این شرح است:

جمعه ١۴ بهمن:
*خانه شناگران اصفهان – هیات شنای خوزستان (ساعت ١٢)
داوران: محمد عبد الرحمانی – میلاد رحیمی ناظر: داود رضا سلطانی

*هیات شنای گیلان – هیات شنای زنجان (ساعت ١٣)
داوران: منصور مهذب – محمود نصر ناظر: سیروس طاهریان

*نفت و گاز امیدیه – فولاد ماهان سپاهان (ساعت ١٣)
داوران: نادر غفوری – حامد دایی تقی
ناظر: محمد هادی بیک

شنبه ١۵ بهمن:
*نفت و گاز گچساران – هیات شنای خراسان (ساعت ١۰)
داوران: مالک قاطع – امیر آذرخش
ناظر: هوشنگ حافظی

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.