پیگیری ادامه رقابت‌های مرحله دوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال از فردا

Print Friendly
پیگیری ادامه رقابت‌های مرحله دوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال از فردا

مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از فردا (چهارشنبه) با برگزاری مسابقات گروه دوم در قزوین پیگیری‌ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور که از چهارشنبه هفته گذشته (اول آذر ۱۳۹۶) با برگزاری مسابقات گروه اول و سوم آغاز شده است و با تقابل تیم‌های گروه دوم این رقابت‌ها از فردا (چهارشنبه) به پایان خواهد رسید.

این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و پس از پایان رقابت‌های مرحله دوم این مسابقات در گروه‌های اول و سوم، تیم‌‌های پیشگامان کویر یزد همچون مرحله نخست در گروه A و آبمیوه سجاد مشهد با پیشی گرفتن ازشرکت ساختمانی ماندنی در گروه C عنوان نخست را از آن خود کردند.

 

برنامه مرحله دوم گروه B مسابقات:

بازی مرحله  گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت  محل برگزاری
۱ دور اول B آزادی جمانه(تیرازیس) چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۹٫۰۰  قزوین
۲ دور اول B استان مرکزی زنده یاد هوشنگ پروین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۰٫۰۰  قزوین
۳ دور اول B قزوین پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۱٫۰۰  قزوین
۴ دور دوم B زنده یاد هوشنگ پروین پیام تبریز چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۴٫۰۰  قزوین
۵ دور دوم B پالایش نفت آبادان آزادی چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۵٫۰۰  قزوین
۶ دور دوم B استان مرکزی قزوین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۶٫۰۰  قزوین
۷ دور سوم B جمانه(تیرازیس) پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۸٫۰۰  قزوین
۸ دور سوم B پیام تبریز قزوین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۹٫۰۰  قزوین
۹ دور سوم B آزادی استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۲۰٫۰۰  قزوین
۱۰ دور چهارم B قزوین زنده یاد هوشنگ پروین پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۹٫۰۰  قزوین
۱۱ دور چهارم B استان مرکزی جمانه(تیرازیس) پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۰٫۰۰  قزوین
۱۲ دور چهارم B پیام تبریز آزادی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۱٫۰۰  قزوین
۱۳ دور پنجم B پالایش نفت آبادان استان مرکزی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۶٫۰۰  قزوین
۱۴ دور پنجم B زنده یاد هوشنگ پروین آزادی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۷٫۰۰  قزوین
۱۵ دور پنجم B جمانه(تیرازیس) پیام تبریز پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۸٫۰۰  قزوین
۱۶ دور ششم B آزادی قزوین  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۹٫۰۰  قزوین
۱۷ دور ششم B پیام تبریز پالایش نفت آبادان  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۰٫۰۰  قزوین
۱۸ دور ششم B زنده یاد هوشنگ پروین جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۱٫۰۰  قزوین
۱۹ دور هفتم B استان مرکزی پیام تبریز  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۶٫۰۰  قزوین
۲۰ دور هفتم B قزوین جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۷٫۰۰  قزوین
۲۱ دور هفتم B پالایش نفت آبادان زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۸٫۰۰  قزوین

 

 

جدول رده بندی گروه A لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله دوم:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ پیشگامان کویر یزد ۱۲ ۱۲ ۰ ۰ ۲۰۱ ۳۶ ۱۶۵+ ۲۴
۲ سایپا ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۸۲ ۴۸ ۱۳۴+ ۲۰
۳ باشگاه کارگران اصفهان ۱۲ ۸ ۴ ۰ ۱۶۶ ۸۶ ۸۰+ ۱۶
۴ کشواد ۱۲ ۵ ۷ ۰ ۶۱ ۱۴۴ ۸۳- ۱۰
۵ پارس بهادر جنوب ۱۲ ۴ ۸ ۰ ۷۲ ۱۵۴ ۸۲- ۸
۶ نیروی زمینی ۱۲ ۲ ۱۰ ۰ ۵۹ ۱۵۸ ۹۹- ۴
۷ طلایه داران ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۳۲ ۱۴۷ ۱۱۵- ۲

 

جدول رده بندی گروه B لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله اول:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ استخر آزادی تهران ۶ ۶ ۰ ۰ ۵۷ ۲۸ ۲۹+ ۱۲
۲ قزوین ۶ ۵ ۱ ۰ ۵۰ ۴۰ ۱۰+ ۱۰
۳ پیام تبریز ۶ ۴ ۲ ۰ ۶۵ ۳۰ ۳۵+ ۸
۴ پالایش نفت آبادان ۶ ۳ ۳ ۰ ۳۷ ۳۸ ۶
۵ زنده یاد هوشنگ پروین ۶ ۲ ۴ ۰ ۲۵ ۳۶ ۱۱- ۴
۶ جمانه (تیرازیس) ۶ ۱ ۵ ۰ ۲۵ ۴۶ ۲۱- ۲
۷ استان مرکزی ۶ ۰ ۶ ۰ ۱۲ ۵۳ ۴۱- ۰

 

جدول رده بندی گروه C لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله دوم:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ آبمیوه سجاد مشهد ۱۲ ۱۱ ۱ ۰ ۱۲۵ ۴۲ ۸۳+ ۲۲
۲ شرکت ساختمانی ماندنی ۱۲ ۱۰ ۱ ۱ ۱۱۹ ۴۲ ۷۷+ ۲۱
۳ صنایع روی خمسه زنجان ۱۲ ۸ ۳ ۱ ۱۲۳ ۵۲ ۷۱+ ۱۷
۴ فارس ۱۲ ۶ ۶ ۰ ۹۳ ۷۰ ۲۳+ ۱۲
۵ آریانا ۱۲ ۴ ۸ ۰ ۵۱ ۱۰۸ ۵۷- ۸
۶ امید آزادی ۱۲ ۲ ۱۰ ۰ ۵۵ ۹۳ ۳۸- ۴
۷ آینده سازان آزادی ۱۲ ۰ ۱۲ ۰ ۲۷ ۱۸۶ ۱۵۹- ۰

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط