مسابقات جهانی توسعه واترپلو – تهران/

کاندیدای قاره آفریقا برای سفر به تهران مشخص شدند

Print Friendly
کاندیدای قاره آفریقا برای سفر به تهران مشخص شدند

با معرفی کاندیدای آسیایی و اروپایی، نمایندگان قاره آفریقا برای شرکت در مسابقات جهانی توسعه واترپلو تهران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پنجمین دوره رقابت های جهانی توسعه واترپلو فینا در خرداد ماه سال آینده به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در همین راستا پس از اعلام آمادگی شش کشور آسیایی و پنج کشور اروپایی، چهار کشور از قاره آفریقا هم کاندیدای شرکت در این دوره از رقابت ها شدند.

تونس، نیجریه، مراکش و مصر توسط کمیته فنی واترپلو قاره آفریقا به فدراسیون جهانی شنا معرفی شدند. از بین این چهار کشور تنها دو تیم شانس حضور در این دوره از مسابقات را خواهند داشت. این دو تیم پس از تصمیم گیری کمیته فنی واترپلوی فدراسیون جهانی انتخاب می‌شوند و خود را برای سفر به تهران آماده می‌کنند.

پیش از این تیم‌های کره جنوبی – سنگاپور – هنگ کنگ – سریلانکا – کویت و ایران از قاره آسیا، اتریش – ایرلند – مالت – آذربایجان و انگلستان از قاره اروپا هم آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقات اعلام کرده‌ بودند. در مسابقات جهانی توسعه واترپلوی فینا، ۱۲ تیم از چهار قاره جهان شرکت می کنند. قاره های اروپا و آفریقا دو نماینده و قاره های آسیا و آمریکا چهار نماینده در این مسابقات خواهند داشت.

این رقابت ها در تاریخ سوم تا دهم خرداد ماه سال آینده به میزبانی تهران در استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی برگزار می شود.

 

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط