کسب یک مدال طلا و دو نقره برای ملی پوشان شنای ایران

سومین روز رقابت های کاپ آزاد ترکیه با کسب یک مدال طلا و دو نقره برای تیم ملی شنای کشورمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در ادامه رقابت های شنای کاپ آزاد ترکیه که که از ٢۵ خرداد ماه و با حضور ٣٧۰ شناگر در شهر استانبول آغاز شده است، بعد از ظهر دیروز شنبه محمد علیرضایی در فینال ماده ۵۰ متر قورباغه موفق شد با کسب زمان ٢٨ ثانیه و ٢۰ صدم ثانیه به مدال طلای این ماده دست یابد.

همچنین افشین عسگری در ماده ۵۰ متر پروانه با کسب زمان ٢۵ ثانیه و ۴٧ صدم ثانیه بعد از شناگر قزاقستانی به مدال نقره دست یافت.
نماینده قزاقستان با زمان ٢۵ ثانیه و ٢٢ صدم ثانیه و شناگر مصری با زمان ٢۵ ثانیه و ۶٣ صدم ثانیه مقام اول و سوم را به خود اختصاص دادند.

در ماده ۴۰۰ متر مختلط انفرادی نیز احمدرضا جلالی با کسب زمان ۴ دقیقه و ۵٣ ثانیه و ۶٨ صدم ثانیه در رده دوم قرار گرفت و به مدال نقره دست یافت.
در این ماده شناگر باشگاه گالاتاسرای ترکیه با زمان ۴ دقیقه و ٣١ ثانیه و ٢٩ صدم ثانیه و شناگر باشگاه فنرباغچه ترکیه با زمان ۵ دقیقه و ٩۴ صدم ثانیه به مقام های اول و سوم دست یافتند.

این رقابت ها امروز یکشنبه و در آخرین روز این مسابقات پیگیری خواهد شد و شناگران کشورمان شامل محمد بیداریان و احمد رضا جلالی در ماده ١۰۰ متر کرال سینه با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی شنای کشورمان که با ۴ شناگر در رقابت های کاپ آزاد ترکیه که آخرین مرحله از رقابت های انتخابی المپیک ٢۰١٢ لندن به شمار می رود، شرکت کرده است تاکنون در این مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا و سه نقره شده است.

شناگران کشورمان پس از پایان رقابت های کاپ آزاد ترکیه شامگاه فردا دوشنبه ترکیه را به مقصد تهران ترک می کنند.

image_printپرینت مطلب