کشاورز: مربیان نقش بسزایی در پرورش شناگران و توسعه این حوزه ایفا می کنند

Print Friendly
کشاورز: مربیان نقش بسزایی در پرورش شناگران و توسعه این حوزه ایفا می کنند

رئیس هیئت شنای استان اردبیل گفت: رشته ورزشی شنا امروزه با دقیق ترین و علمی ترین روش های روز دنیا بررسی می شود و بروز رسانی دانش مربیان ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ؛ یعقوب کشاورز در خصوص ضرورت بروز رسانی دانش مربیان شنا اظهار داشت: با پیشرفت و توسعه علوم مختلف و بروز رسانی روزانه مقالات علمی و تحقیقی در تمامی رشته ها بایستی بستری محیا گردد تا دانش آموختگان رشته های مختلف مخصوصا شنا حداقل هر سال یکبار علوم کاربردی خود را بروز نمایند.

وی در ادامه گفت: مربیان نقش بسزایی در پرورش و تربیت شناگران زبده و حرفه‌ای دارند که می توان با یک برنامه‌ریزی منسجم و بروز رسانی علوم مربیان شاهد پیشرفت ورزش شنا شویم.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل در پایان تصریح کرد: رشته ورزشی شنا نیز امروزه با دقیق ترین و علمی ترین روش های روز دنیا بررسی میگردد و از آنجایی که مستقیما با جسم و سیستم های قلبی عروقی،عضلانی و روانی انسان ها درگیر است، مربیان مربوطه بایستی هر ساله در دوره بازآموزی شرکت نمایند تا با آخرین تغییرات یکساله اخیر آشنا شوند تا در آینده شاهد رشد و شکوفایی شناگران قدرتمند و نسلی سالم در خانواده شنا باشیم.


Print Friendly

اخبار مرتبط