یاقوتی: تابستان و پاییز امسال بیشترین برنامه را داریم

Print Friendly
یاقوتی: تابستان و پاییز امسال بیشترین برنامه را داریم

قائم مقام فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با اشاره به بالا بودن هزینه های ورزش حرفه ای، پاداش ها را در تأمین بخشی از این هزینه ها مفید دانست.

الهام محمدی‌مجد/

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ احمد یاقوتی، قائم مقام فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: ورزش در حقیقت همه جای دنیا حرفه ای شده است اگر به ورزشکاران هدیه و پاداش داده نشود بخشی از مشکلاتشان حل نمی شود. هزینه های ورزش سنگین است. پاداش ها قسمتی از هزینه ها را تأمین می کند تا هر رشته ای که ورزش می کنند را ادامه دهند.

وی درخصوص برنامه های فدراسیون شنا نیز گفت: ما در تابستان و پاییز در رده های سنی و استان های مختلف بیشترین برنامه مسابقات را داریم. بعد از ماه رمضان در زنجان مسابقات واترپلو ۱۱ و ۱۲ ، زیر ۱۴ و زیر ۱۹ سال را داریم که در مدت ۳ تا ۵ روز انجام می شود.

یاقوتی اضافه کرد: تیم شنا بزرگسالان هم الان برای کسب سهمیه المپیک در مجارستان است، جوانان هم ۲۸ روز دیگر برای مسابقات قهرمانی آسیا به اندونزی اعزام می شوند ما سال گذشته توانستیم مدال برنز بگیریم انشالله در این دوره هم بتوانیم مدال بگیریم.

قائم مقام فدراسیون شنا درباره واترپلو نیز عنوان کرد: تیم واترپلو آبان ماه رقابت های قهرمانی آسیا را در توکیو دارد. تیم ایران جوان شده است و به هرحال چندسال طول می کشد تا پا بگیرد ولی چیریچ سرمربی صربستانی تیم خیلی خوب است و انشالله جزو ۴ تیم خواهیم بود و بعد از آن هم در بازی های آسیایی مقامی درخور کسب خواهیم کرد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط