یزدان خواه: در جاکارتا کار آسان نیست

Print Friendly
یزدان خواه: در جاکارتا کار آسان نیست

ملی پوش واترپلو ایران گفت: اگر چه پنج ماه اردوی مستمر خارجی در کشورهای مختلف دشواری های خاص خودش را دارد اما مطمئن باشید سخت تلاش می کنیم تا به بهترین نتیجه در این مسابقات برسیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی یزدان خواه ملی پوش واترپلو ایران در حاشیه اردوهای تداکاتی تیم ملی اظهار کرد: در حال حاضر اردوی تیم ملی واترپلو را در کشور ایتالیا پشت سر می گذاریم. بازی های خوبی با تیم های باشگاهی ایتالیا داشتیم و مربیان تاکتیک های مختلفی را با ما تمرین می کنند.

ملی پوش ایران ادامه داد: تا قبل از بازی های آسیایی سفرهای زیادی در پیش داریم. طبق برنامه کادر فنی باید در چین، صربستان و سنگاپور هم اردو بزنیم و با تیم های مختلف بازی کنیم و به هماهنگی مطلوب برسیم و برای کسب نتیجه مطلوب در جاکارتا۲۰۱۸ آماده شویم.

وی افزود: رقبای اصلی ما چین، قزاقستان، ژاپن، سنگاپور و عربستان هستند. هر تیمی به بازی های آسیایی بیاید قطعا سخت تمرین کرده و برای کسب مدال به این مسابقات می آید. می دانیم در جاکارتا کار آسانی در پیش نداریم.

ملی پوش واترپلو ایران خاطر نشان کرد: قطعا اردوی های خارجی خیلی سخت است و باید ۵ ماه دوری از خانواده را تحمل کنیم اما مطمئن باشید در طول این مدت با تمام توان تلاش خواهیم کرد که به بهترین نتیجه در بازی های آسیایی برسیم.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط