ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

آغاز دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

دور رفت مرحله حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو روز جمعه (10بهمن 1393) با برگزاری دو دیدار حساس در امیدیه و زنجان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از پایان مرحله مقدماتی، دور حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو از روز جمعه (10 بهمن) آغاز می شود. در این روز چهار تیم صعود کرده از مرحله اول به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می کنند تا در نهایت دو تیم راه یافته به فینال مشخص شوند.

در زنجان شهید شهبازی (تیم سوم جدول) از تیم دوم مرحله نخست یعنی فولاد مبارکه سپاهان پذیرایی می کند. شهبازی مدافع عنوان قهرمانی انگیزه بالایی دارد تا در این مسابقه از امتیاز میزبانی استفاده کند و گام نخست را محکم بردارد. از سوی دیگر فولاد مبارکه که با 16 امتیاز توانست به عنوان تیم دوم به مرحله پلی آف صعود کند، با تمام قوا به مصاف شهید شهبازی می رود تا در بازی برگشت به مشکل نخورد.

این دیدار از ساعت 15:00 روز جمعه (93/11/10) در زنجان برگزار می شود. قاضیان این مسابقه مسعود رضوانی و حامد دایی تقی هستند و کار نظارت بر عهده مجید نقاشلو است.

دیگر بازی حساس این مرحله در امیدیه برگزار می‌شود. نفت امیدیه تیم چهارم مرحله مقدماتی میزبان صدرنشین مرحله نخست یعنی دانشگاه آزاد اسلامی است. نفتی ها با برد مقابل نفت وگاز گچساران به مرحله پلی آف صعود کردند. نماینده امیدیه که در چند بازی اخیر با تغییراتی در کادر فنی روبرو شده  مقابل تیم بدون شکست دانشگاه آزاد رقابت سخت و نفس‌گیری در پیش دارد. دانشگاه آزاد هم که به عنوان تنها تیم بدون شکست در مرحله مقدماتی شناخته شد قصد دارد با ادامه این روند و کسب نتیجه ای مناسب اندوخته ای با ارزش از امیدیه به تهران آورد.

این دیدار هم از ساعت 13:۰۰ روز جمعه (93/11/10) در امیدیه برگزار می‌شود. کار قضاوت بر عهده امیرحسین صفابخش و محمود نصر است. ناظر این مسابقه هم محمدهادی بیک خواهد بود.

 

برنامه بازی های دور رفت مرحله پلی آف مسابقات؛

شهید شهبازی زنجان- فولاد مبارکه سپاهان؛ روز جمعه (93/11/10)- ساعت ۱۵:۰۰- زنجان

نفت امیدیه – دانشگاه آزاد اسلامی؛ روز جمعه (93/11/10)- ساعت 13:۰۰- امیدیه

 

برنامه بازی های مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو:

بازی

هفته

تیم

تیم

روز و تاریخ

ساعت

شهر

1

مرحله رفت پلی آف

تیم چهارم لیگ برتر

(نفت امیدیه)

تیم اول لیگ برتر

(دانشگاه آزاد)

جمعه93/11/10

15

تیم چهارم

2

مرحله رفت پلی آف

تیم سوم لیگ برتر

(شهید شهبازی)

تیم دوم لیگ برتر

(فولاد مبارکه)

جمعه 93/11/10

15

تیم سوم

3

مرحله برگشت پلی آف

تیم اول لیگ برتر

(دانشگاه آزاد)

تیم چهارم لیگ برتر

(نفت امیدیه)

جمعه 17 بهمن ماه

15

تیم دوم

4

مرحله برگشت پلی آف

تیم دوم لیگ برتر

(فولاد مبارکه)

تیم سوم لیگ برتر

(شهید شهبازی)

جمعه 17 بهمن ماه

15

تیم اول

5

رده بندی

تیم های بازنده ردیف های 3 و 4

جمعه اول اسفند ماه

15

تهران

6

فینال

تیم های برنده ردیف های 3 و 4

جمعه اول اسفند ماه

16:30

تهران

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب