اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم واترپلو ساحلی

تیم ملی واترپلو ساحلی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کادر فنی تیم ملی واترپلو ساحلی اسامی 12 بازیکن جهت حضور در اردوی تیم ملی را اعلام کرد. این اردو از شنبه (26 مهر) در استخر بین المللی 9دی تهران آغاز می شود. هدف از برگزاری این اردو کسب آمادگی هرچه بیشتر ملی پوشان پیش از بازی های ساحلی آسیایی تایلند عنوان شده است. رقابت های واترپلو ساحلی از تاریخ 18 الی 22 نوامبر (27 آبان تا یک آذر) در ساحل کارن در شهر فوکت تایلند برگزار می شود.

رضا جعفری سرمربی تیم ملی در رابطه با این انتخاب عنوان کرد: انتخاب این نفرات پس از مشورت با علی امیریان مربی تیم بوده است. این نفرات به منظور حضور در بازی های آسیایی ساحلی در تایلند انتخاب شده اند. در این مسابقات سعی می کنیم حداکثر استفاده را از سرمایه موجود ببریم. امیدوارم ورزشکاران در این مسابقات خوش بدرخشند تا این رقابت ها یک شوک و تلنگری برای بازگشت واترپلو به مسیر اصلی باشد و اسم این رشته ورزشی دوباره بر سر زبان ها بیفتد.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی واترپلو برای حضور در بازی های آسیایی ساحلی تایلند:

امیر حسین خانی -حامد ملک خان بانان -سجاد عبدی -عطاالله برخوری -محسن جلیلی -نیما خوشبخت -سهیل خادم پیر -امیر دهداری -علی پیروزخواه -محمد حسین محمدی – امید لطف پور – سید مهدی عماد

 

انتهای پیام