اسکندریون:پیگیر مجوز تمرین ۵ شناگر در استخر هستیم

Print Friendly
اسکندریون:پیگیر مجوز تمرین ۵ شناگر در استخر هستیم

رئیس کمیته فنی شنا از تلاش برای گرفتن مجوز تمرین پنج شناگر اصلی اعزامی به مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو در استخر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم حمید اسکندریون با اعلام این خبر گفت: آقای رضوانی، رئیس فدراسیون و ما پیگیر هستیم تا برای چند ملی‌پوش المپیکی از اوایل اردیبهشت ماه مجوز تمرین در استخر بگیریم تا به صورت ایمن و کاملاً حفاظت شده و با رعایت تمام مسائل بهداشتی و به صورت خصوصی در استخرها تمرین کنند، چون زمان کمی برای آماده‌سازی ملی‌پوشان جهت شرکت در مسابقات انتخابی المپیک داریم و باید هر چه سریع‌تر تمرینات را شروع کنیم.

وی افزود: بنیامین قره‌حسنلو، مهدی انصاری، علیرضا یاوری، سینا غلامپور و متین بالسینی پنج شناگری هستند که باید در مسابقات گزینشی المپیک شرکت کنند و ما درصدد هستیم تا شرایط تمرینی‌شان را فراهم کنیم.

رئیس کمیته فنی شنای تعویق بازی‌های المپیک را فرصت مناسبی برای چند شناگر جوان دانست که برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک تلاش می‌کنند و افزود: برنامه‌ریزی علمی در شنا چهار ساله است و شناگران المپیکی برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک آماده می‌شدند که به دلیل شیوع ویروس کرونا اماکن ورزشی تعطیل شد. از طرفی تعویق بازی‌های المپیک را به فال نیک می‌گیریم تا تعداد پنج ملی‌پوش اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک را به ۱۰ نفر برسانیم، چون چند شناگر جوان مثل علی رشیدی و متین سهران می‌توانند به بزرگسالان برسند و ما تعداد شناگران اعزامی را افزایش دهیم.

وی درباره تمرینات ملی‌پوشان اظهار داشت: هر روز با شناگران و کادر فنی تیم ملی در تماس هستیم و ملی‌پوشان به دلیل تعطیلی تمام استخرهای کشور در منازل خود تمرینات بدنسازی را انجام می‌دهند و برای اینکه از لحاظ روحی و روانی ضربه نخورند روانشناس تیم ملی به صورت آنلاین با آنها ارتباط دارد.

انتهای پیام/

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط