ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

امید لطف پور: آبادان در لیگ برتر مدعی است

دروازه بان تیم پالایش نفت آبادان گفت:تا شروع مسابقات لیگ برتر به آمادگی کلمل می رسیم و امسال صد در صد جزو مدعیان هستیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امید لطف پور دروازه بان تیم واترپلوی پالایش نفت آبادان در آستانه مسابقات امسال لیگ واترپلو اظهار کرد:الان نزدیک یک ماه است که تیم پالایش نفت تمرینات خود را به طور جدی شروع کرده است. هر چند که بازیکنان بومی حتی قبل از عید امسال تمرینات خود را شروع کرده بودند و سایر بازیکنانی که در اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان هستند نیز به تیم اضافه می شوند. خود من چهار سال است که در تیم نفت بازی می کنم. سه سال گذشته، تیم ما در لیگ دسته یک بود اما امسال به لیگ برتر واترپلو راه یافته است.
دروازه بان تیم پالایش نفت در مورد شرایط تمرینات و آمادگی تیمش گفت: تمرینات تیم ما الان زیر نظر فرزاد کنعانی برگزار می شود. طبق برنامه باشگاه قرار شده که یک اردوی آمادگی در اصفهان یا شیراز داشته باشیم و چند بازی تدارکاتی برگزار کنیم تا بازیکنان به آمادگی مورد نظر برسند. باید تیم آمادگی لازم را برای شرکت در مسابقات امسال لیگ برتر داشته باشد. بازیکنان تیم پالایش نفت روزی سه ساعت تمرین می کنند. آن هایی که مثل من در اردوی تیم ملی هستند نیز در روز دو جلسه تمرین صبح و بعد از ظهر دارند. به نوعی بازیکنانی که در تیم ملی هستند روزی شش ساعت تمرین دارند. به غیر من که در اردوی تیم ملی هستم، تیم پالایش نفت دو تا بازیکن از تیم ملی جوانان نیز در اختیار دارد. هر چند بازیکنانی در تیم ما هستند که قبلا در تیم ملی حضور داشتند و الان در تیم ملی نیستند. فعلا 60الی 70 درصد آماده هستم که با برنامه ای که مربیان در نظر دارند تا شروع مسابقات به آمادگی کامل می رسم.
امید لطف پور ادامه داد: در کل تیم پالایش نفت آن دسته از بازیکنانی را که مدنظر باشگاه بوده است را نتوانسته در اختیار بگیرد. چون تیمی مثل دانشگاه آزاد اکثر بازیکنان تیم ملی بزرگسال کشورمان را در اختیار گرفته است. ولی باز هم تیم ما بازیکنانی دلرد که در مسابقات امسال به درد تیم می خورد و احتمالا باشگاه چند تا بازیکن خارجی هم بگیرد.
او افزود: سرمربی تیم، فرزاد کنعانی از نظر اخلاق و علم ورزشی سرمربی خیلی خوبی است و از نظر علم تمرینی در سطح بالایی قرار دارد.
لطیف پور در ادامه تاکید کرد: تیم ما با بازیکنانی که امسال در اختیار گرفته می تواند جزو چهار تیم اول باشد. همه بازیکنان، کادر فنی، مربیان و سرمربی و باشگاه تلاش می کنند تا امسال تیم ما بتواند روی سکو قرار بگیرد، چون تیم ما پتانسیل قرار گرفتن جزو تیم های برتر امسال لیگ واترپلو را دارد و ما صد در صد امسال جزو مدعیان هستیم. فکر کنم چهار تیم دانشگاه آزاد اسلامی، نفت امیدیه، فولاد سپاهان و پالایش نفت امسال جزو مدعیان هستند.
ملی پوش تیم واترپلوی پالایش نفت در مورد انتظارات از سازمان لیگ گفت: خوشبختانه الان داوران خوبی در مسابقات لیگ واترپلو هستند ولی باز هم یک سری مشکلات در قضاوت داوران است و به همین دلیل تنها انتظاری که از سازمان لیگ دارم این است که برای مسابقاتی که در هر شهرستان برگزار می شود، داورانی را در نظر بگیرد که بومی آن شهرستان یا استان نباشند. همین موضوع موجب بروز یک سری مشکلات در داوری مسابقات می شود.
وی در پایان گفت: عرض خاصی ندارم فقط این را می گویم که تیم پالایش نفت برای مسابقات خیلی زحمت کشیده و سه سال پشت سر هم مقام کسب کرده است. مطمئنم که با نتایجی که تیم ما امسال در مسابقات کسب می کند در سال های آتی یکی از بهترین تیم های لیگ برتر واترپلو خواهد شد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب