با برگزاری مراسم قرعه‌کشی/

برنامه مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور اعلام شد

Print Friendly
برنامه مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور اعلام شد

مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از ۲۳ مهر سال جاری در پنج گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور با حضور مسئولان کمیته فنی و داوری واترپلو و نمایندگان تیم های حاضر در این مسابقات در محل سالن کنفرانس استخر ۹ دی برگزار شد.

 

 

 گروهبندی مسایقات به شرح زیر است:

  گروه A گروه B گروه C گروه D گروه E
۱ تی وان مشهد نوفلاح (۱) آکادمی۹دی یزد آزادی
۲ قهرمانان مشهد   پرگاس ماراتون اصفهان
۳ نفت آبادان میرداماد تبریز طلایه‌داران مقاومت اصفهان نوفلاح (۲)
۴ زنجان خوزستان سوبافیت شهیدخلیفه سلطان مرکزی

 

برنامه زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه‌های A و B

ردیف تیم تیم ساعت تاریخ روز گروه محل برگزاری نتیجه
۱ نوفلاح (۱) میرداماد تبریز ۹:۳۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه B استخر آزادی تهران  
۲ تی وان مشهد نفت آبادان ۱۱:۰۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه A استخر آزادی تهران  
۳ قهرمانان مشهد زنجان ۱۲:۳۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه A استخر آزادی تهران  
۴ نوفلاح (۱) خوزستان ۱۶:۰۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه B استخر آزادی تهران  
۵ زنجان نفت آبادان ۱۷:۳۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه A استخر آزادی تهران  
۶ تی وان مشهد قهرمانان مشهد ۱۹:۰۰ ۲۳/۰۷/۱۴۰۰ جمعه A استخر آزادی تهران  
۷ زنجان تی وان مشهد ۹:۳۰ ۲۴/۰۷/۱۴۰۰ شنبه A استخر آزادی تهران  
۸ نفت آبادان قهرمانان مشهد ۱۱:۰۰ ۲۴/۰۷/۱۴۰۰ شنبه A استخر آزادی تهران  
۹ خوزستان میرداماد تبریز ۱۲:۳۰ ۲۴/۰۷/۱۴۰۰ شنبه B استخر آزادی تهران  

 

 

گروه‌های C و D

ردیف تیم تیم ساعت تاریخ روز گروه محل برگزاری نتیجه
۱ آکادمی ۹دی طلایه داران ۹:۳۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه C استخر آزادی تهران  
۲ پرگاس سوبافیت ۱۱:۰۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه C استخر آزادی تهران  
۳ یزد مقاومت اصفهان ۱۲:۳۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه D استخر آزادی تهران  
۴ ماراتن شهید خلیفه سلطان اصفهان ۱۶:۰۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه D استخر آزادی تهران  
۵ طلایه داران سوبافیت ۱۷:۳۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه C استخر آزادی تهران  
۶ آکادمی ۹ دی پرگاس ۱۹:۰۰ ۲۵/۰۷/۱۴۰۰ یکشنبه C استخر آزادی تهران  

گروه‌های C و D

ردیف تیم تیم ساعت تاریخ روز گروه محل برگزاری نتیجه
۷ شهید خلیفه سلطان اصفهان مقاومت اصفهان ۹:۳۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه D استخر آزادی تهران  
۸ یزد ماراتن ۱۱:۰۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه D استخر آزادی تهران  
۹ سوبافیت آکادمی۹دی ۱۲:۳۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه C استخر آزادی تهران  
۱۰ پرگاس طلایه داران ۱۶:۰۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه C استخر آزادی تهران  
۱۱ شهید خلیفه سلطان اصفهان یزد ۱۷:۳۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه D استخر آزادی تهران  
۱۲ مقاومت اصفهان ماراتن ۱۹:۰۰ ۲۶/۰۷/۱۴۰۰ دوشنبه D استخر آزادی تهران  

 

 

 

گروه‌های E

ردیف تیم تیم ساعت تاریخ روز گروه محل برگزاری نتیجه
۱ آزادی نوفلاح (۲) ۹:۳۰ ۲۷/۰۷/۱۴۰۰ سه‌شنبه E استخر آزادی تهران  
۲ اصفهان مرکزی ۱۱:۰۰ ۲۷/۰۷/۱۴۰۰ سه‌شنبه E استخر آزادی تهران  
۳ مرکزی نوفلاح (۲) ۱۶:۰۰ ۲۷/۰۷/۱۴۰۰ سه‌شنبه E استخر آزادی تهران  
۴ اصفهان آزادی ۱۷:۳۰ ۲۷/۰۷/۱۴۰۰ سه‌شنبه E استخر آزادی تهران  
۵ آزادی مرکزی ۹:۳۰ ۲۸/۰۷/۱۴۰۰ چهارشنبه E استخر آزادی تهران  
۶ نوفلاح (۲) اصفهان ۱۱:۰۰ ۲۸/۰۷/۱۴۰۰ چهارشنبه E استخر آزادی تهران  

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط