توسط روانشناس تیم/

برگزاری کارگاه غیر حضوری ویژه اعضای تیم ملی شنا

Print Friendly
برگزاری کارگاه غیر حضوری ویژه اعضای تیم ملی شنا

کارگاه غیر حضوری روانشناسی ویژه اعضای تیم ملی شنا با توجه به شرایط پیش آمده در خصوص شیوع ویروس کرونا و در نظر گرفتن فاصله اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با توجه به تعویق بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو و فرصت یکساله اعضای تیم ملی شنا برای کسب سهمیه المپیک، ضمن هماهنگی های لازم با کادر فنی این تیم، کارگاهی غیر حضوری و آنلاین با عنوان: هدف چینی و تدوین اهداف تا مسابقات کسب سهمیه المپیک برگزار شد.
صابر مهری روانشناس تیم ملی شنا در این کارگاه که در دو نوبت و با شرکت ۸ نفر از اعضای تیم ملی شنا که شرایط لازم برای کسب سهمیه المپیک را دارند برگزار شد، به هزینه‌های اهداف به لحاظ شخصیتی و گذشتن از لذت‌های معمول و مصادیقی از آن پرداخت.
سپس مباحثی چون شرایط انتخاب اهداف (SMART) خاص بودن، قابل اندازه‌گیری، قابل دسترس بودن، منطقی بودن، و زمان‌بندی مطرح شد. همچنین به کنترل اجرای فرایند تدوین هدف و نه نتیجه اکیدا نیز اشاره شد.
در پایان نیز پروتکل‌های لازم برای موانع احتمالی و مدیریت زمان و تعهد به اجرای آن نیز آموزش داده شد.

مهدی انصاری، بنیامین قره‌حسنلو، سینا غلامپور، علیرضا یاوری، متین بالسینی، متین سهران، علی جعفری و مهرشاد افقری اعضای تیم ملی شنا حاضر در این کارگاه بودند.


Print Friendly

اخبار مرتبط