ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

تیم های نوپاد، نیك بسپار، نفت آبادان و تبریز با پیروزی آغاز كردند

دور نخست مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای كشور با برتری تیم های نوپاد تهران، نیك بسپار یزد و نفت آبادان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله اول مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای كشور از صبح امروز سه شنبه با شركت ٩ تیم در دو گروه آغاز شد.

در این رقابتها كه در دو گروه ۴ و ۵ تیمی برگزار می شود، در گروه اول تیم های نفت آبادان، نفت تهران، میرداماد تبریز و كوثر رشت با یكدیگر همگروه هستند و در گروه دوم تیم های نوپاد تهران، كولان كردستان، نوفلاح تهران، نیك بسپار یزد و هرمزگان قرار دارند.

صبح امروز و در آغاز این رقابتها از گروه اول تیم نفت آبادان مقابل كوثر رشت به برتری ١١ بر ٣ دست یافت و میرداماد تبریز ٨ بر ۶ نفت تهران را شكست داد.

از گروه دوم نیز امروز دو دیدار برگزار شد و طی آن تیم نوپاد تهران با نتیجه ١۵ بر ۵ نماینده هرمزگان را شكست داد و نیك بسپار یزد با نتیجه ١۵ بر ۴ مقابل كولان كردستان به برتری رسید.

این مسابقات عصر امروز نیز با برگزاری ۴ دیدار پیگیری خواهد شد و طی آن نوپاد تهران با نیك بسپار یزد، كولان كردستان با نوفلاح تهران و نفت آبادان با میرداماد تبریز دیدار خواهند كرد.
مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای كشور كه از امروز آغاز شده است، روز جمعه ٢۶ آبان ماه با معرفی تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.

تیم برتر مجموع دو مرحله مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای كشور به رقابتهای لیگ برتر در فصل آینده صعود خواهد كرد.

image_printپرینت مطلب