ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

جشن تقدیر از پیشكسوتان پیوند نسل جدید و قدیم شنا بود/جشنواره شنای بانوان بین المللی می شود

رئیس هیات شنای استان تهران هدف از برگزاری مراسم تقدیر از پیشكسوتان و قهرمانان شنای پایتخت را پیوند و همدلی بین قهرمانان و افتخارآفرینان نسل جدید با قهرمانان و پیشكسوتان گذشته شنای كشور عنوان كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، رضا حبیبی رئیس هیات شنای استان تهران با اشاره به برگزاری آئین تجلیل از پیشكسوتان و قهرمانان استان تهران – یادواره مرحوم پاكیزه تنها- كه روز ٢٨ تیرماه در استخر رو باز شهید شیرودی برگزار شد، افزود: مهمترین هدف این هیات از برگزاری چنین مراسمی آشنایی و پیوند قهرمانان امروز با قهرمانان و پیشكسوتان نسل های گذشته بود، چرا كه معتقدیم این آشنایی می تواند تاثیر زیادی در حفظ روحیه اخلاق مداری و احترام به پیشكسوتان را ورزشكاران كنونی داشته باشد و علاوه بر آن با برگزاری این گردهمایی به پیشكسوتان قدیمی و ورزشكاران امروز این پیام را رساندیم كه به یادشان هستیم و زحماتشان را فراموش نخواهیم كرد.

عضو سابق تیم ملی شنای كشورمان در ادامه اظهار داشت: برگزار این مراسم در استخر روباز شهید شیرودی نیز كه تمامی قهرمانان و پیشكسوتان قدیم خاطرات بسیار زیادی در این استخر قدیمی داشته اند در ایجاد جو صمیمی این مراسم بسیار تاثیرگذار بود و این عزیزان با دیدار یكدیگر بسیاری از خاطرات خوش گذشته شان زنده شد.

وی تصریح كرد: با برگزاری این مراسم قصد داشتیم به افتخارآفرینان شنای تهرانی نشان دهیم قدر تلاشها و كسب عناوین برتر آنها در كشور را می دانیم و در جهت اعتلای این عزیزان از هیچ كوششی فروگذار نخواهیم كرد.

رئیس هیات شنای تهران در ادامه به تشریح مهمترین برنامه های آتی این هیات پرداخت و گفت: پس از ماه مبارك رمضان جشنواره های شنا ویژه كودكان و نوجوانان به صورت هفتگی و مستمر پیگیری خواهد شد. در بخش بانوان نیز قصد داریم پس از برگزاری مسابقات انتخابی جهت تقویت روحیه بانوان شناگر تهرانی یك دوره تورنمنت چند جانبه بین المللی با حضور چند تیم از كشورهای آسیای میانه ر ا به میزبانی هیات شنای تهران برگزار كنیم.

image_printپرینت مطلب