حسینی: شیرجه روها آماده حضور در اتریش هستند

مربی بدنساز تیم ملی شیرجه ایران از آمادگی بالای شیرجه روها برای حضور در تورنمنت اتریش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شیرجه ایران برای حضوری مقتدارنه در رقابت های کسب سهمیه المپیک که قرار است در مالزی برگزار شود با حمایت هما اکسپرس در هفته جاری به تورنمنت بین المللی اتریش اعزام خواهد شد.

محمدعلی سید حسینی بدنساز تیم ملی شیرجه با ابراز خرسندی از وضعیت ملی پوشان گفت: خوشبختانه تمرینات تیم ملی تا کنون به خوبی برگزار شده و شیرجه روها از آمادگی مطلوبی برای حضور در مسابقات اتریش برخوردار هستند.

وی ادامه داد: تمرینات جدید که برای ورزشکاران در نظر گرفتیم نه تنها پیشرفت در عملکرد آنها را به دنبال داشته بلکه موجب کاهش مصدومیت شیرجه روها در طول مدت زمان تمرین شده است.

وی افزود: البته برای مستندسازی این پیشرفت ها و نشان دادن آن به مسئولان نیاز به تکنولوژی جدید و دوربین های مخصوص است که بتوانیم حرکات شیرجه روها و میزان پیشرفت آنها را به طور کامل زیر نظر داشته باشیم که البته از داشتن چنین امکاناتی محروم هستیم البته باید در اینجا از کادر فنی تیم به ویژه آقای خیبری نژاد تشکر کنم زیرا وی قبل از حضور من در کنار شیرجه روها پیگیر تهیه این امکانات بودند. شیرجه روهای ایران پتانسیل و توانایی بسیار بالایی را برای کسب ورودی المپیک دارند اما نباید این نکته را فراموش کنیم که برای انجام کارهای بزرگ نیاز به امکانات مورد نیاز است و در صورت تامین تکنولوژی های روز دنیا برای سنجش توانایی ورزشکاران می توانیم به المپیک راه یابیم.

مربی بدنساز تیم ملی شیرجه عنوان کرد: طبق صحبت هایی که با خیبری نژاد داشتم قرار بود با مساعدت مسئولان فدراسیون دوربین های مجهز که مخصوص شیرجه هستند در استخر نصب شود تا ما بتوانیم حرکات ورزشکاران را زیر نظر داشته باشیم. ان شا الله با حمایت مسئولان فدراسیون که تا کنون نیز تمام تلاش خود را برای ارتقا شیرجه به کار گرفتند این مشکل نیز برطرف خواهد شد و ما می توانیم برنامه های خود را بیش از پیش با کیفیت بهتری دنبال کنیم.

وی درباره تورنمنت اتریش اظهار کرد: نگرانی از بابت میزان آمادگی شیرجه روها در مسابقات بین المللی اتریش وجود ندارد زیرا همانطور که گفتم خوشبختانه تمرینات منظم و مدون باعث شده ورزشکاران آماده حضور در این بازی ها شوند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.