حمید کریمی: در روسیه تمرین هوازی می‌کنم/ شانس کسب سهمیه المپیک بالاست

Print Friendly
حمید کریمی: در روسیه تمرین هوازی می‌کنم/ شانس کسب سهمیه المپیک بالاست

حمید کریمی بورسیه شیرجه ایران می‌گوید سه هفته ای است که فضاهای ورزشی در روسیه هم تعطیل شده و تمرینات خود را به صورت هوازی دنبال می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شیرجه‌ رو تیم ملی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا در مورد شرایط تمرینی خود در کمپ تمرینی فینا در روسیه اظهار کرد: یک سالی است که در روسیه برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ تمرین می‌کنم. باشیوع کرونا و تعویق یک ساله المپیک شرایط بهم ریخت. سه هفته ای می‌شود که در روسیه در قرنطینه هستیم. تمرینات داخل آب ما هم تعطیل شد.

کریمی افزود: خیلی از فضاهای ورزشی همچون باشگاه‌های بدنسازی و استخرها نیز تعطیل شده است،حتی نمی‌توانیم در باشگاه بدنسازی کنیم. البته در محلی که سکونت دارم تمرینات هوازی انجام می‌دهم تا آمادگی خود را حفظ کنم. باید ببینیم که چه زمانی شرایط به حالت عادی برمی‌گردد و چه باید بکنیم.

شیرجه‌روی تیم ملی در ادامه در مورد اهمیت مسابقات برون مرزی گفت: ما از لحاظ تکنیکی و سخت افزاری خیلی تفاوت داریم. مسابقات برون مرزی خیلی  تاثیرگذار است. با کسب تجربه بیشتر در مسابقات برون مرزی احتمال کسب سهمیه المپیک بیشتر می‌شود.

کریمی در مورد شانس کسب سهمیه المپیک گفت: در حال حاضر المپیک یک سال به تعویق افتاد. شانس کسب سهمیه المپیک بالا است اما باید ببینیم بعد از قرنطینه چه می شود. واقعا کسی نمی‌داند چه اتفاقی رخ می‌دهد. این ویروس همه برنامه‌ها را بهم ریخته است. ما اکنون فقط تمرینات را به صورت هوازی ادامه می‌دهیم، باید ببینیم شرایط با این ویروس به کجا می‌رسد و چه پیش خواهد آمد.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط