دانشگاه آزاد و گچساران در جمع چهار تیم برتر

با پایان بازی های دور برگشت مرحله حذفی بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو، دانشگاه آزاد و نفت و گاز گچساران به دور بعد صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در دور برگشت مرحله حذفی رقابت های لیگ برتر واترپلو امروز (پنجشنبه) دو دیدار برگزار شد. دیدار نخست از ساعت ۱۳ در استخر مجموعه ورزشی آزادی برگزار شددر این بازی تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ مقابل حریف خود آینده سازان به برتری دست یافت و با کسب دو پیروزی از دو بازی به دور بعد صعود کرد.
در دیگر دیدار این مرحله از ساعت ۱۵ دو تیم چوکا و نفت و گاز گچساران در انزلی رویاروی هم صفآرایی کردند. در این دیدار نزدیک نماینده گچساران با نتیجه ۹ بر ۸ مقابل حریف خود نتیجه را واگذار کرد اما به لطف پیروزی ۵ بر صفر بازی رفت به عنوان چهارمین تیم صعود کننده با دست پر به خانه بازگشت.
بدین ترتیب چهار تیم نفت امیدیه، شهبازی زنجان، دانشگاه آزاد و نفت و گاز گچساران چهار تیم برتر لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۲ لقب گرفتند.

*بازی های لیگ برتر واترپلو مرحله پلی آف:
نفت و گاز گچساران – چوکا تالش- برگزار نشد (۵-۰)
آینده سازان۹ – دانشگاه آزاد اسلامی۱۵
چوکا تالش۹ – نفت و گاز گچساران۸
دانشگاه آزاد اسلامی۲۵ – آینده سازان۱۰

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.