در آستانه اعلام نماینده شنا ایران در المپیک/

دیدار افقری و بالسینی با رئیس فدراسیون

Print Friendly
دیدار افقری و بالسینی با رئیس فدراسیون

رئیس فدراسیون شنا در جلسه ای با حضور شناگران ایران متین بالسینی و مهرشاد افقری گفت: امیدوارم هر یک از این عزیزان که توسط فدراسیون جهانی معرفی شوند، بتواند نماینده شایسته ای برای شنا ایران باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ظهر امروز (یکشنبه) جلسه ای در محل فدراسیون شنا با حضور شناگران حائز شرایط شرکت در المپیک و مسئولان فدراسیون برگزار شد.

مهرشاد افقری دارنده رکورد ورودی B المپیک، متین بالسینی رکوردار ماده ۲۰۰ پروانه ایران، گامردیلانچیان مربی تیم ملی ایران از پایگاه شنا اصفهان و کاوه بیک اوغلی مربی شنا ایران در مسابقات صربستان به همراه پیمان گرامی رئیس هیات شنا استان اصفهان در این جلسه حاضر بودند.

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا ایران با اشاره به فعالیت های انجام شده، شرایط حضور در المپیک را تشریح کرد و ابراز امیدواری کرد هر کسی توسط فدراسیون جهانی برای شرکت در المپیک معرفی شود، بتواند نماینده شایسته ای برای شنا ایران باشد.

رئیس فدراسیون شنا ایران همچنین به لزوم اخلاق مداری، برادری و رفاقت بین شناگران ایران تاکید و خاطرنشان کرد: افقری و بالسینی هر دو از ستون های اصلی و آینده شنا ایران هستند. کاری که مهرشاد افقری کرد یک سطح شنا ایران را بالا برد و همه ما بویژه سایر شناگران ملی باید ارزش کار او را بدانند. اولویت ما برای حضور در المپیک مهرشاد افقری است و این موضوع را طی مکاتباتی به فینا اعلام کرده ایم. در این خصوص با توجه به محدودیت نفرات در هر ماده و شرایط تعیین تکلیف سهمیه ها فدراسیون جهانی تصمیم می گیرد. امیدوارم هر یک از این عزیزان که نهایتا توسط فدراسیون جهانی معرفی شدند، نماینده شایسته برای ورزش ایران باشند.

IMG_5784 IMG_5830 IMG_5828 IMG_5823 IMG_5817 IMG_5815 IMG_5808 IMG_5807 IMG_5805 IMG_5804 IMG_5802 IMG_5794 IMG_5790 IMG_5789 IMG_5788

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط