ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

رضوانی: دیدگاه‌های صالحی امیری برای جامعه ورزش مفید است

سرپرست فدراسیون شنا با اشاره به تاکید صالحی امیری روی مسائل فرهنگی گفت: او در گام نخست بحث تعهد اخلاقی، تخصص و مقبولیت را در انتخاب افراد مورد تاکید قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، محسن رضوانی در حاشیه نشست مشترک وزیر ورزش با روسای فدراسیون ها اظهار کرد: صالحی امیری فردی دانشگاهی، با فرهنگ و مدیری تواناست. او در این جلسه تاکید زیادی روی مسایل فرهنگی داشت. او مساله قهرمانی را برای فدراسیون های ورزشی وظیفه برشمرد و با رویکرد اخلاق مدارانه در ورزش به صراحت عنوان کرد که حق داریم پست کسی را بگیریم اما نباید کرامت کسی را خدشه دار کنیم. به نظرم چنین دیدگاهی برای جامعه امروز ورزش بسیار مفید و ضروری است. ورزش امروز ایران نیازمند نیازمند یک تحول فرهنگی و اجتماعی است و قطعا سرپرست جدید می تواند گام های موثری را در این راستا بردارد.
وی افزود: صالحی راه خروج از همه مشکلات ورزش را بنا کردن کارها بر اساس اخلاق عنوان کرد. خوشبختانه در این جلسه تا حدی با دیدگاه های سرپرست جدید آشنا شدیم. خیلی خوب بود که وی به عنوان یک وزیر و متولی ورزش کشور از جزئیات کناره گرفت و با دیدگاه جامعی درباره مسائل روز ورزش صحبت کرد.
سرپرست فدراسیون شنا در ادامه گفت: به نظرم صالحی امیری در گام نخست با معرفی معاونین خود به ویژه هاشمی نشان داد که بحث تعهد اخلاقی، تخصص و مقبولیت را در انتخاب افراد مورد تاکید قرار داده است. من به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش خوشحالم که مدیری با فرهنگ سکان ورزش را در دست گرفته است. امیدوارم که او از مجلس هم رای اعتماد بگیرد و با قدرت کارش را دنبال کند.

image_printپرینت مطلب