ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

رضوانی: وزارت ورزش برخوردهای درستی با متخلفان انجام داده است

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران با اشاره با اینکه حسب تاکیدات مقام معظم رهبری، برخوردهای درستی با متخلفان در وزارت دکتر گودرزی صورت گرفته، گفت: حقیقتا اشراف مقام معظم رهبری به ورزش روحیه بخش است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه در جلسه بسیار خوبی همراه ورزشکاران و مدیران ورزش کشور به خدمت حضرت آقا رسیدیم. فرمایش ایشان به وضوح نشان داد که اشراف کاملی نسبت به مسایل ورزش دارند. ایشان بارها به لزوم تشویق ورزشکاران و همچنین برخورد با تخلفات ورزشی تاکید کردند. برای شخص من فرمایشات مقام معظم رهبری روحیه بخش بود. نگاهی که ایشان نسبت به خدمتگذاران ورزش کشور داشتند، برای همه خوشحال کننده بود.

رئیس فدراسیون شنا همچنین خاطرنشان کرد: حضرت آقا نسبت به فضای رسانه ای و همچنین مطبوعات زرد هم مطالب قابل تاًملی فرمودند. برخورد با متخلف در هر حوزه‌ای بویژه ورزش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با استفاده از مدیرانی که در گذشته شفافیت خود را ثابت کرده اند، می توان گام های عملی بسیاری را در این حوزه برداشت. همچنین برخورد با تخلفات مشهود و مغایر با قانون و جلوگیری از شایعه پراکنی و برخورد با افرادی که به خاطر منافع شخصی دست به تخریب فضای ورزش می زنند، می تواند در این مسیر تعیین کننده باشد.

وی افزود: خوشبختانه شخص دکتر گودرزی، مقام عالی وزارت ورزش هم از زمان قبول مسئولیت رویکرد برخورد با متخلفان را در دستور کار قرار داد. وی به دنبال شفاف سازی قراردادها و روشن سازی مسایل مالی بود. در روزهای گذشته هم با متخلفان برخورد شد، این نوع برخوردها موجب می شود تا فضای ورزش به سوی سالم سازی پیش برود.

رضوانی در پایان گفت: مهمترین نکته در ورزش خاستگاه جوانمردی‌اش است. برای ایجاد این خاستگاه باید همدلی ایجاد شود. این موضوع وفاق و همدلی همه اعضای این خانواده را می خواهد. نقدهای عادلانه می‌خواهد تا کسی برای منافع صحبت شخصی علیه دیگری صحبت نکند. در مجموع فضای بسیار مثبتی بر این جلسه حاکم بود و همه ورزشکاران انرژی مثبتی از فرمایشان رهبری گرفتند. امیدوارم که فرمایش حضرت آقا در ورزش نصب العین باشد و با این چراغ راه مسیر را به درستی طی کنیم.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب