رضوانی: کسب سهمیه المپیک در شیرجه دشوار است/ با همه دشواری‌ها، اعزام‌ها انجام می‌شود

Print Friendly
رضوانی: کسب سهمیه المپیک در شیرجه دشوار است/ با همه دشواری‌ها، اعزام‌ها انجام می‌شود

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: بعد از یکسال که شیرجه‌روها تلاش کرده اند در نهایت تصمیم گرفتیم که با وجود تمام دشواری ها به مسابقات اعزام شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا شیرجه رو‌های کشورمان به مسابقات کسب سهمیه المپیک به توکیو اعزام می‌شون یا خیر، اظهار داشت: قرار بر این شد که در این مسابقات شرکت کنیم و احتمالا ۲ شیرجه رو به توکیو اعزام می‌شویم. البته اعزام شیرجه رو‌ها به توکیو دشواری‌های زیادی دارد و تا زمانی که ویزای ژاپن را دریافت نکنیم از حضور در این مسابقات مطمئن نیستم.

وی در مورد اینکه شیرجه رو‌های ایران شانس کسب سهمیه را دارند، گفت: نمی‌توان به کسب سهمیه در شیرجه اطمینان داشت؛ اما بعد از یکسال که بچه‌ها تلاش کرده‌اند در نهایت تصمیم گرفتیم که اعزام شوند. به هر حال کسب سهمیه در شیرجه بسیار سخت و دشوار است.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در خصوص وضعیت شناگران گفت: تا ۳۰ خرداد برای کسب سهمیه در شنا فرصت داریم. تا الان حضور آن‌ها را در مسابقات صربستان و ترکیه قطعی کرده ایم و در تلاشیم تا آنها در یک مسابقه دیگر هم شرکت کنند.

رضوانی در پایان درباره وضعیت مالی فدراسیون گفت: خوشبختانه کمیته ملی المپیک تا الان ۵۰ درصد و وزارت ورزش ۴۰ درصد بودجه فدراسیون را پرداخت کرده است و مشکلی از بابت بودجه نداریم.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط