رقابت پایاپای ایران و قزاقستان برای صدرنشینی

در پایان روز دوم رقابت های واترپلو بازی های آسیایی ساحلی تایلند، ایران و قزاقستان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با برگزاری بازی دو تیم تایلند و هنگ کنگ رقابت های روز دوم مسابقات واترپلو ساحلی به پایان رسید. این دیدار با تساوی ۹ بر ۹ به اتمام رسید.

در ادامه این رقابت ها قزاقستان با اختلاف هشت گل تیم واترپلو ساحلی کویت را از پیش رو برداشت. مردان واترپلو ایران هم با حساب ۱۶ بر ۱۰ تیم اندنزی را مغلوب قدرت و هنرنمایی خود کردند. گلهای تیم ملی ایران توسط امیر حسین  خانی (۲ گل)، عطا برخوردی ( ۵ گل)، محسن جلیلی (۲ گل)، نیما خوشبخت (۲ گل)، علی پیروز خواه (۲ گل) و حامد ملک خانبانان( ۲گل) به ثمر رسید. قزاقستان و ایران با چهار امتیاز به ترتیب در رده اول و دوم قرار دارند.

در پایان روز دوم مسابقات واترپلو ساحلی “ماکسیم ژاردان” قزاق با زدن ۹ گل و ۱۹ شوت به سمت دروازه، عطاالله برخوردی با هشت گل زده و ۱۲ شوت به سمت دروازه و حامد ملک خانبانان با هشت گل زده و ۱۷ شوت به سمت دروازه به ترتیب در ردوه اول، دوم و سوم برترین گلزنان قرار دارند.

 

 

*نتایج کامل دومین روز رقابت های واترپلو بازی های آسیایی ساحلی- پوکت:

ایران ۱۶-۱۰ اندونزی

قزاقستان ۱۳-۵ کویت

تایلند ۹-۹ هنگ کنگ

 

*روز سوم (پنج‌شنبه- ۲۹ آبان)
کویت – ایران
هنگ‌کنگ – قزاقستان
اندونزی – تایلند

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.