سجادی: امیدوارم با حمایت های لازم هرچه زودتر بازسازی اسخر ۲۲ بهمن به پایان برسد

Print Friendly
سجادی: امیدوارم با حمایت های لازم هرچه زودتر بازسازی اسخر ۲۲ بهمن به پایان برسد

رئیس هیات شنا استان یزد در بازدید از مراحل پایانی استخر ۲۲ بهمن این استان ابراز امیدوارم کرد تا با حمایت های لازم هرچه زودتر بازسازی این استخر به پایان برسد و شاهد رونق اماکن آبی و توسعه ورزش شنای استان باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛سید مصطفی سجادی رئیس هیات شنا استان یزد در بازدید از مراحل پایانی استخر ۲۲ بهمن این استان  ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده افزود: امیدوارم با حمایت های لازم بتوانیم هرچه زودتر بازسازی استخر ۲۲ بهمن به پایان برسانیم و همچنین با کاهش ویروس منحوس کرونا، فعالیت ها و برنامه های هیات شنا مجدداً پیگیری شود.

در این بازدید مسعود شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد بر تسریع در تکمیل و بهره برداری از این استخر تاکید کرد و گفت: این استخر به صورت مشارکت ماده ۲۷ جهت بازسازی و بهره برداری در اختیار هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان قرار گرفته و امیدواریم هرچه زودتر مراحل بازسازی آن به اتمام برسد تا در صورت مساعد شدن شرایط کرونا، این استخر فعال و خدمت رسان مردم باشد.

وی افزود: در یک سال گذشته با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی به ویژه استخرها و اماکن آبی، روند بازسازی این استخر نیز کند شد که انتظار داریم روند تکمیل آن تسریع پیدا کند.

«علی محمد شیخی» معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان هم گزارشی از روند اجرایی بازسازی این استخر و شرایط ساماندهی مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن ارائه کرد و گفت: مراحل پایانی بازسازی استخر در حال انجام است و بهبود وضعیت این مجموعه نیز در دستور کار قرار دارد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط