در بازدید از فدراسیون شنا/

صالحی امیری: رشته های پر مدال اهمیت زیادی برای ما دارند/رضوانی مدیر با تدبیری است

Print Friendly
صالحی امیری: رشته های پر مدال اهمیت زیادی برای ما دارند/رضوانی مدیر با تدبیری است

دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از فدراسیون شنا گفت: رضوانی مدیر با تدبیری است و ارزیابی مثبتی از مجموعه این فدراسیون داریم .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به همراه کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو ، طاهره طاهریان و هیات همراه امروز (یکشنبه) از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بازدید کرد.

صالحی امیری در خصوص بازدید از فدراسیون شنا اظهار کرد: از آنجایی که این رشته اهمیت زیادی دارد و اگر در کسب سهمیه المپیک موفق باشند مثل رشته‌های شمشیربازی و تیراندازی می‌توانیم آینده خوبی داشته باشیم. لذا برای بازدید از فدراسیون‌ها حرکتی را آغاز کرده‌ایم تا از نزدیک مشکلاتشان را ارزیابی کرده و در رفع آن تلاش کنیم. این تیم‌ها باید برای حضور در رویدادهای جهانی و منطقه‌ای آماده باشند.

صالحی امیری در خصوص عملکرد فدراسیون شنا افزود: مدیر این فدراسیون موفق است و ارزیابی مثبتی از مجموعه این فدراسیون داریم. رضوانی مدیر با تدبیری است و با ایجاد فضای آرام برای رشته شنا روند رو به رشدی برای فدراسیون ایجاد کرده است.  تیم بسیار خوبی فعالیت می‌کنند و ویژگی دیگر آن گستردگی این رشته در سراسر کشور است که نشان می‌دهد هر چه بیشتر سرمایه‌گذاری کنیم می توانیم نتایج بهتری را کسب کنیم.

وی با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری در این رشته اظهار داشت: قبل از شروع جلسه با دکتر سجادی گفت‌وگو کردم و تاکید داشتم که باید سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در رشته‌هایی از جمله شنا داشته باشیم چون ظرفیت ملی و گسترده‌ای دارند و در حوزه تجهیزات نیز باید به آنها کمک کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک به مشکل جدی این فدراسیون یعنی استخر اشاره کرد و گفت: استخر از مسائل جدی این فدراسیون است در حال حاضر ۵ استخر دارند که اگر به فعالیت در این زمینه بپردازیم بخشی از مشکلات حل می شود. فدراسیون نیز هزینه‌های ثابتی دارد  و شرایط بودجه کشور خاص است. آنها از ما انتظار حمایت دارند و ما نیز در اولین فرصت به آنها کمک می‌کنیم.

صالحی امیری همچنین از ورزشکاران این رشته تقدیر کرد و به مشکل تیم واترپلو برای کسب سهمیه المپیک اشاره کرد و ادامه داد: این تیم برای کسب سهمیه المپیک در کشور قزاقستان با مشکل کرونا مواجه شد که ما به دلیل اتفاقاتی که روی داد به کمیته بین‌المللی المپیک اعتراض کردیم و منتظر نتیجه هستیم.

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط