1

عملکرد خوب شناگران ایتالیا، مجارستان و روسیه در روز دوم

روز دوم رقابت های شنا المپیک جوانان نانجینگ با نمایش خوب شناگران ایتالیا، مجارستان و روسیه همراه شد که هر یک موفق به دریافت دو مدال طلا شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دومین روز از رقابت های شنا المپیک جوانان نانجینگ با برگزاری هشت ماده فینال در حالی به پایان رسید که شناگران روس، مجار و ایتالیایی هر یک با کسب دو نشان طلا نمایش خوبی از خود به جای گذاشتند.
در ماده صد متر کرال پشت رقابت برای کسب مقام نخست از سایر مسابقات نزدیک تر و جذاب تر دنبال شد. در مرحله فینال این ماده ” گوناگیان لی ” چینی که در محل مقدماتی نمایش بهتری از سایر شناگران داشت در فینال این مسابقات توفیق چندانی نداشت و در جایگاه سوم ایستاد. اما رقابت برای کسب عنوان نخست به قدری نزدیک بود که نفرات اول و دوم هردودر زمان 54 ثانیه و 24 صدم ثانیه دیواره استخر را لمس کردند تا “ریلف” و “سابیونی” روس و ایتالیی با هم به نشان طلا دست یابند.
علاوه بر 100متر کرال پشت ماده های 200متر پروانه زنان، 200متر آزاد مردان، 50متر قورباغه زنان، 100متر قورباغه مردان، 100متر قورباغه زنان، 200متر مختلط انفرادی مردان و 100*4متر مختلط امدادی زنان نیز مدال آوران خود را شناختند. نمایندگان کشورهای مجارستان، ایتالیا، لیتوانی، روسیه، امریکا و چین در روز دوم موفق به کسب نشان های طلا شدند.
طبق برنامه امروز (سه شنبه) در سومین روز این مسابقات فینال چهار ماده دیگر برگزار می شود.

*نفرات برتر مسابقات روز دوم رقابت های شنا المپیک جوانان- نانجیگ:
دوشنبه- 27 مرداد
100متر کرال پشت مردان:
1. “اوگنی ریلف” از روسیه- 54.24
1. “سیمونه سابیونی” از ایتالیا- 54.24
3.” گوناگیان لی ” از چین- 54.56

200متر پروانه زنان:
1. “لیلیانا سیلاگی” از مجارستان- 2.06.59
2. “یوفی ژانگ” از چین- 2.08.22
3. “بریانا تروسل” از استرالیا- 2.09.65

200متر آزاد مردان:
1. “نیکولانگلو دیفابیو” از ایتالیا- 1.48.45
2. “کایل استولک” از هلند- 1.48.59
3. “دامیان ویرلینگ” از آلمان- 1.48.91

50متر قورباغه زنان:
1. “روتا میلوتیت” از لیتوانی- 30.14
2. “جولیا ویلرز” از آلمان- 31.78
3. “آنا استانکوویچز” از مجارستان- 31.84

100متر قورباغه مردان:
1. “آنتون چوپکف” از روسیه- 1.01.29
2. “ماکسیمیلیان پیگلر” از آلمان- 1.01.51
3. “کارلوس کلاوری” از کلمبیا- 1.01.56

100متر کرال پشت زنان:
1. “کلارا اسمیدی” از امریکا- 1.01.22
2. “جسیکا فولالاو” از انگلستان- 1.01.23
3. “بابی گیچارد” از نیوزلند- 1.01.25

200متر مختلط انفرادی مردان:
1. “بنجامین گراتس” از مجارستان- 2.01.08
2. “پوویلاس استرادزاس” از لیتوانی- 2.02.32
3. “نوربت سابو” از مجارستان- 2.02.47

100*4متر مختلط امدادی زنان:
1. چین- 4.03.58
2. انگستان- 4.05.75
3. استرالیا- 4.06.38

*برنامه مسابقات مرحله فینال روز سوم رقابت های شنا المپیک جوانان- نانجیگ:
سه شنبه- 28 مرداد
200متر کرال پشت زنان
100متر پروانه مردان
100متر آزاد زنان
100*4متر آزاد امدادی مردان

انتهای پیام