فراخوان ثبت نام در سومین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹

قابل توجه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا سراسر کشور که از دوره بازآموزی سال 1399 جامانده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا سومین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹ ویژه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا را در روز جمعه مورخ ۱۷ دیماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. این دوره به صورت مجازی و آنلاین روز جمعه ۱۷دیماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰ با شهریه ۱۸۰ هزارتومان برگزار می شود.

کلیه مربیان درجات ۲ و ۱ سراسر کشور که از بازآموزی سال ۱۳۹۹ جامانده اند، می‌توانند در این کلاس که در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (htpps://register.irsf.ir) بارگذاری شده ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است مربیان درجه ۳ از ثبت نام در این بازآموزی خودداری کنند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس در کلاس منظورمی گردد. این دوره فقط برای مربیان درجات ۲و۱شنای سراسر کشور است.

مراحل ثبت نام:

  • ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده (ایجادحساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی خود تکمیل کنند.
  • سپس کارت درجه ۲ یا ۱ شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.
  • بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ سومین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹درجه ۲و۱ فدراسیون (مربوط به ۱۷دیماه) را انتخاب و شهریه کلاس (مبلغ ۱۸۰۰۰۰۰ ریال) را از طریق پرداخت الکترونیکی ((فقط توسط مرورگرfirefox)) واریز نموده و ثبت نام نمایید.
  • در روز کلاس(جمعه ۱۷ دیماه) کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا https://swim1400.ir اقدام کرده و برای ورود به اتاق کلینیک مربیگری کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنند.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره برای ثبت نام، باید کارت مربیگری درجه ۲ یا ۱ شنا خود را در قسمت درخواست تایید ثبت سوابق بارگزاری کنند.(اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست). ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجات ۲و۱ جامانده از سال ۱۳۹۹ شنای استانهای سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز پنجشنبه ۱۶ دیماه نیز اتاق کلینیک مربیگری برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز و فعال خواهد بود.

کلاس از ساعت ۹:۳۰ صبح از طریق آدرسhttps://swim1400.ir برای ثبت نام کنندگان باز است. ربات سامانه در طول کلاس -۱۰:۰۰ الی ۱۷:۰۰- (به جز وقت استراحت نمازو ناهار ۱۳الی ۱۴)حضور افراد را (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند. برای صدور گواهینامه کلینیک جبرانی حداقل ۷۰درصد حضور مدرس الزامی است.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به فرصت و ظرفیت محدود کلاس، لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن تماس ۸۸۸۲۷۵۲۶ یا ۸۸۸۲۳۱۰۴ داخلی ۱۲۷-۱۲۸-۱۲۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ کمیته آموزش تماس نمایید.

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.