فولاد ماهان سپاهان قهرمان زود هنگام لیگ برتر واترپلو شد

تیم فولاد ماهان سپاهان در فاصله یک هفته به پایان مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور عنوان قهرمانی این رقابتها را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، با انجام دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر واترپلو تیم فولاد ماهان سپاهان با برتری ١۶ بر ١۵مقابل هیئت شنای خوزستان ٢۵ امتیازی شد و با اقتدار و بدون شکست در فاصله یک هفته به پایان این رقابتها عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو را به خود اختصاص داد.

تیم فولاد ماهان سپاهان فصل گذشته نیز در فاصله یک هفته به پایان مسابقات قهرمان بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو شد.

تیم واترپلو نفت و گاز امیدیه نیز با برتری ٩ بر ۶ مقابل هیئت شنای زنجان در هفته سیزدهم ١٩ امتیازی شد و مدعی جدی کسب عنوان نایب قهرمانی باقی ماند.

تیم های هیئت شنای زنجان و هیئت شنای گیلان نیز در دو هفته پایانی این رقابتها پیکار نزدیکی برای کسب عنوان سومی لیگ برتر واترپلو خواهند داشت.

برنامه هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور به این شرح است:
*جمعه ٢٨ بهمن
نفت و گاز گچساران – هیئت شنای زنجان
هیئت شنای خراسان – نفت و گاز امیدیه
خانه شناگران اصفهان – هیئت شنای گیلان

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.