ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

محسن رضوانی: فدراسیون شنا از تمام ظرفیت ها بهره می برد

رئیس فدراسیون شنا، در حاشیه جلسه هماهنگی کمیته ها با هیات رئیسه فدراسیون گفت: فدراسیون شنا از تمامی ظرفیت های موجود بهره می برد و آماده همکاری با تمام نیروهای مفید در ورزش است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون در نخستین جلسه هماهنگی مسئولان ارشد کمیته ها با هیات رئیسه یادآور شد: شنا، شیرجه و واترپلو از نظر کمیت جامعه کوچکی است و نمی توان کسی را در آن حذف کرد. فدراسیون شنا از تمامی ظرفیت های موجود بهره می برد و آماده همکاری با تمام نیروهای مفید در ورزش است.

وی ادامه داد: هر انتقاد منطقی می تواند سازنده باشد. باید از انتقادهای سازنده نهایت استفاده را انجام دهیم. همه ما مانند یک تیم کار خواهیم کرد و از یکدیگر حمایت می کنیم . خوشبختانه نیروهای بسیار توانمندی در فدراسیون فعال هستند که بستر مناسبی را برای توسعه ورزش های زیر مجموعه پدید آورده اند .احمد یاقوتی قائم مقام فدراسیون با اختیارات کامل در فدراسیون به ما کمک می کند و همچنین حضور خسرو امینی با توجه به جایگاه ویژه و نفوذی که دارند برای فدراسیون شنا می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

محسن رضوانی با تاکید بر لزوم حمایت هرچه بیشتر از ورزشکاران این رشته گفت: فدراسیون برای تمامی شناگران شیرجه روها و واترپلوئیست های ایران فعالیت می کند و تمام تلاش ما برای حمایت از ورزشکاران این رشته خواهد بود.

رئیس فدراسیون شنا پیروی از سیاست های وزارت ورزش را در اولویت برنامه ها قرار داد و تصریح کرد:در راستای سیاست های کلان وزارت ورزش و جوانان مدیریت منابع انسانی یکی از الویت های پیش روی فدراسیون است امیدواریم در این راستا نیز گام های بلندی برداریم. زیرا معتقدیم مهمترین اهداف فدراسیون توجه به قهرمان، مربیان و بخش فنی است.

در ادامه این جلسه که با حضور داود رضاسلطانی(رئیس کمیته فنی واترپلو)، فرشاد کرمی(رئیس کمیته فنی شنا)، امید حدیقی(رئیس کمیته فنی شیرجه)، مسعود رضوانی(مسئول کمیته روابط بین الملل)، شهرناز ورنوس(نائب رئیس بانوان)، علی اکبر شیریجیان(مسئول کمیته آموزش)، فرشته عدل(مشاورعالی امور بانوان)، خسرو امینی، مهندس منوچهر فصیحی،مرتضی شریعت، محمدهادی بیک برگزار شد اعضا به بحث و وتبادل نظر در مورد برنامه های پیشبردی رشته های شنا، شیرجه و واترپلو در دو بخش بانوان و آقایان پرداختند و راه کارهایی را به همین منظور پیشنهاد دادند.
انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.