محمد بیداریان: مجلس به فکر ورزش کشور است

ملی‌پوش سابق تیم ملی شنا گفت: سهم یک درصدی می‌تواند بسیاری از مشکلات مالی تیم‌های ملی را حل کند.

به گزاش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ برنا نوشت: محمد بیداریان ملی‌پوش سابق تیم ملی شنا اعتقاد دارد مصوبه یک درصد به سود ورزش کشور است. اگر چنین مصوبه ای در ورزش اجرایی شود می تواند بسیاری از مشکلات مالی تیم های ملی برای اعزام به مسابقات مطرح جهانی را به حداقل رساند.

ملی پوش سابق شنا افزود: مجلس با پیگیری جدی این مصوبه نشان می دهد که نسبت به ورزش بی تفاوت نیست و به فکر ورزش کشور است. مجلس تمام تلاش خود را می کند تا بتواند بستر توسعه و پیشرفت ورزش را در کشور فراهم سازد و از وزارت ورزش و جوانان حمایت کامل دارد و این قدم خوبی در راستای پیشرفت ورزش کشور است.

بیداریان افزود: من به شخصه معتقدم اگر این مصوبه به اجرا برسد، باید نظارت کامل به مدیریت این مبالغ وجود داشته باشد تا بطور واضح مشخص شود که این مبالغ در کجا صرف شود و به کجا تعلق بگیرد. البته امیدوارم شاهد آن نباشیم که این پول تنها صرف فدراسیون یا رشته خاصی شود.

او گفت: هرچند که اکنون برای المپیک ۲۰۱۶ ریو کمی دیر به نظر می رسد اما می توانیم در نظر بگیریم که اگر چنین بودجه ای به ورزش اختصاص پیدا کند می تواند بسیاری از مشکلات بودجه ای تیم های ملی برای اعزام به مسابقات را به حداقل برساند.

ملی پوش سابق تیم شنای کشورمان در آخر گفت: به امید اینکه با انجام چنین تدابیری همواره پرچم ایران در عرصه ورزش به اهتزاز در آید.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.