ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

مرحله دوم مسابقات شنای باشگاههای كشور پنجشنبه آغاز می شود

مرحله دوم از دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای كشور- جام خلیج فارس- از فردا پنجشنبه ٢٨ دی ماه در تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، بر اساس اعلام كمیته فنی شنا مرحله دوم از دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای كشور (جام خلیج فارس) طی روزهای پنجشنبه و جمعه (٢٨ و ٢٩ دی) در دو نوبت صبح و عصر در استخر ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

این مسابقات در چهار مرحله برگزار می شود و شناگران تیمها در هر مرحله در ٢۰ ماده و طی دو روز با یکدیگر به رقابت می پردازند. در پایان مرحله اول این رقابتها که با شرکت تیم های مقاومت بسیج، نفت تهران، استخر نیل، نفت امیدیه، هیات شنای زنجان و شناگران پیشتاز البرز طی روزهای ٣۰ آذر و اول دی برگزار شد، تیم نفت امیدیه با ۵۰۶ امتیاز در صدر جدول امتیازی این رقابتها قرار گرفت. تیم های مقاومت بسیج و نفت تهران به ترتیب با ۴۵٢ و ٣۵۵ امتیاز در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

قرار است در مرحله دوم مسابقات شنای باشگاههای کشور تیم های پارالمپیک تبریز و نیروی هوایی ارتش نیز حضور یابند و مسابقات با شرکت ٨ تیم برگزار شود.

بر اساس حکم برانوش نیك بین سرپرست فدراسیون شنا، فرشاد كرمی دبیر كمیته فنی شنا و ملی پوش اسبق تیم ملی به عنوان نماینده فدراسیون بر مرحله دوم دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای كشور نظارت خواهد داشت. بنابر اعلام فدراسیون شنا، شناگرانی که در این مسابقات موفق به جابجایی رکوردهای ملی شوند، سکه طلا پاداش می گیرند.

image_printپرینت مطلب