ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

میثم جعفری: نفت و گاز امیدیه قدرتش را نشان داد

کاپیتان تیم نفت و گاز امیدیه درباره آغاز بیست و سومین دوره لیگ برتر واترپلو گفت: تیم نفت و گاز امیدیه نشان داد که مدعی قهرمانی این دوره از رقابت ها است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ میثم جعفری کاپیتان تیم نفت و گاز اميديه با مثبت ارزیابی کردن شرایط رقابت های لیگ برتر واترپلو گفت: نخستین دیدار ما با تیم دانشگاه آزاد بود و توانستیم این تیم را به نتیجه ۹ بر ۷ شکست بدهیم. البته باید به این نکته اشاره کنم که دانشگاه آزاد تیم بسیار خوبی است و به دلیل تازه تشکیل شدن کمی نا هماهنگ به نظر می رسیدند که مطمئن هستم در هفته های آینده بازی های قوی تری را از این تیم مشاهده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در دیدار دوم نیز موفق شدیم تیم نفت و گاز گچساران را با نتیجه ۱۲ بر ۷ پشت سر بگذاریم. تیم نفت و گاز گچساران نسبت به سال گذشته کمی ضعیف تر حاضر شد شاید دلیل آن هم آماده نبودن بازیکنان در هفته نخست رقابت ها بوده است که امیدوارم در هفته های آینده بازی های قوی تری را در لیگ شاهد باشیم. البته قوانین جدید داوری واترپلو کمی بازیکنان را سر در گم کرده بود و داوران نیز هنوز با این قوانین کاملاً هماهنگ نشده بودند که این موضوع هم در هفته های آینده برطرف خواهد شد.

جعفری با اشاره به مشکلات تماشاگران نفت و گاز گچساران یادآور شد: متاسفانه در دیدار با نفت و گاز گچساران، تماشاگران این تیم تا نزدیکی استخر آمده بودند و به محض اینکه تیمشان نتیجه را واگذار می کرد ما را تحت فشار قرار دادند. این صحنه ها در شان ورزش ما نیست و امیدوارم با درایت مسئولین این مشکلات برطرف شود.

کاپیتان تیم نفت و گاز امیدیه در مورد حاضر نشدن تیم گیلان در هفته اول رقابت های لیگ برتر واترپلو گفت: شاید اگر تیم گیلان در گروه B قرار می گرفت اين مشكلات پيش نمي آمد. شرایط و مسافت طولانی از شمال کشور تا جنوب کشور برای این تیم مطلوب نبوده است. همانطور که می دانید سال گذشته نیز گیلان برای بازی با نفت و گاز گچساران آماده نشد و به این شهر سفر نکرد. باید ببینیم که مشکل اساسی تیم ها برای شرکت نکردن در لیگ واترپلو چیست و آن را برطرف کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم با توجه به قابلیت ها و پتانسیل موجود در واترپلوی کشور مسئولان فدراسیون راهکارهای حضور بیشتر تیم ها در لیگ را در اختیار علاقه مندان به تیم داری قرار دهند تا این رشته ورزشی نیز بتواند جایگاه خود را مانند گذشته پیدا کند.

انتهاي پيام

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.