میلاد امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد

Print Friendly
میلاد امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد

سالروز میلاد اولین گل بوستان علی (ع) و زهرا (س) حضرت امام حسن مجتبی (ع) بر تمامی شیعیان جهان مبارک باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جود و بخشش و انفاق از خصلت‌های والای انسانی است که مطلوب همه انسان‌ها و موجب ایجاد الفت و همدلی در میان آنها می‌شود. امامان معصوم(ع) جملگی در کنار سایر خصلت‌های اخلاقی و انسانی که داشتند به جود و بخشندگی نیز معروف بودند که امام حسن(ع) در میان آن بزرگواران از این حیث از برجستگی و عظمت خاصی برخوردار است.

پیشواى دوم، نه تنها از نظر علم، تقوى، زهد و عبادت، مقامى برگزیده و ممتاز داشت، بلکه از لحاظ بذل و بخشش و دستگیرى از بیچارگان و درماندگان نیز در عصر خود زبانزد خاص و عام بود. وجود گرامى آن حضرت آرام بخش دل هاى دردمند، پناهگاه مستمندان و تهیدستان، و نقطه امید درماندگان بود. هیچ فقیرى از در خانه آن حضرت دست خالى برنمى گشت.

 

امروز ماه خدا به نیمه رسید در این نیمه ماه خداوند به خانه علی (ع) و فاطمه (س) ماهی عطا کرد که سرور جوانان بهشت است و به قدری بزرگ است که کریم اهل بیت(ع) لقب می‌گیرد و اسوه زهد و پارسایی، کمال، شجاعت، ایثار و ادب است و با آمدنش شادی را به خانه بهترین‌های خلق می‌آورد.
خجسته سالروز میلاد با سعادت دومین ستاره آسمان ولایت و امامت، کریم اهل بیت عصمت و طهارت ، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، بر تمامی شیعیان جهان مبارک باد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط