1

نتایج صبح دومین روز از مرحله دوم لیگ شنا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های صبح دومین روز از مرحله دوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) با برگزاری ماده های 200متر آزاد، 50متر پروانه، 100متر کرال پشت، 100متر قورباغه و 4 در 200متر آراد تیمی به پایان رسید.

در ادامه، عصر امروز (جمعه) با برگزاری مسابقات سایر ماده های رقابتی  پرونده مرحله دوم این دوره از رقابت ها بسته می شود.

همچنین براساس برنامه ریزی کمیته فنی فدراسیون مراسم قدردانی و تجلیل از قهرمانان اسبق و پیشکسوتان رشته شنا (متولدین دهه 1350) از ساعت 16:00 امروز (جمعه) در محل استخر قهرمانی آزادی برگزار می شود.

جهت دانلود لیست کامل رکوردهای شناگران به لینک آخر پیام مراجعه کنید.

 

*نفرات  و تیم های برتر دومین روز از مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور:
صبح جمعه (1393/10/26)

ماده 200 متر آزاد

1-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.01.14

2-احسان شفائیان فرد از تیم نفت تهران با زمان 02.03.22

3-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.05.05

 

ماده 50 متر پروانه

1-افشین عسگری از تیم نفت تهران با زمان 00.25.73

2-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان 00.26.38

3-نیما عبداللهی از تیم مقاومت با زمان 00.26.66

 

ماده 100 متر کرال پشت

1-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان 01.00.21

2-محسن مهمان نواز از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 01.00.53

3-امید وکیلی از تیم مقاومت با زمان 01.02.81

 

ماده 100 متر قورباغه

1-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان 01.07.99

2-شایان عظیمی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 01.10.14

3-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 01.10.25

 

ماده چهار در 200 متر آزاد تیمی

1-علیایی، میرزایی، خواجگی و جلالی (سرزمین موج های آبی مشهد) با زمان 08.21.59

2-شفائیان، اکبری، درویشی و چاوشی فر (نفت تهران) با زمان 08.30.69

3-نیک سرشت، قندی، کاظمی و قربانزاده(بانک حکمت ایرانیان) با زمان 08.57.50

 

نتایج کامل تیمی صبح روز دوم

1-سرزمین موج های آبی مشهد با 1865 امتیاز

2-نفت تهران با 1620 امتیاز

3- مقاومت با 1554 امتیاز

 

عصر پنجشنبه  25 دی 1393

ماده 200 متر کرال پشت

1-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان 02.08.76

2-محسن مهمان نواز از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.20.86

3-محمد صحافی مقدم از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.22.52

 

ماده 100 متر آزاد

1-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.55.41

2-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان 00.55.73

3-سامان خواجگی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.56.01

 

ماده 50 متر قورباغه

1-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان 00.30.62

2-آرش قبادی از تیم مقاومت با زمان 00.31.09

3-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.31.12

 

ماده 800 متر آزاد

1-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 09.19.02

2-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان 09.31.26

3-سجاد فرشچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 09.34.09

 

ماده 400 متر مختلط انفرادی

1-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 04.57.64

2-سامان سپیددست از تیم موج با زمان 04.08.09

3-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان 05.08.25

 

نتیجه تیمی روز نخست از دومین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور:

1-تیم سرزمین موج های آبی مشهد با1608 امتیاز

2-تیم نفت تهران با1408 امتیاز

3-تیم مقاومت با 1323 امتیاز

 

صبح پنجشنبه  25 دی 1393

ماده 50 متر کرال پشت

1-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان 00.27.66

2-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان 00.28.15

3-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.28.47

 

ماده 200 متر پروانه

1-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.17.06

2-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان 02.22.87

3-احسان شفائیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.24.14

 

ماده 50 متر آزاد

1-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.24.60

2-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 00.24.81

3-محمد شاملو از تیم نفت امیدیه با زمان 00.25.20

 

ماده 200 متر قورباغه

1-آریا نسیمی شاد از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.29.15

2-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 02.34.45

3-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان 02.42.11

 

ماده 400 متر آزاد

1-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 04.30.56

2-امیراصلان صلاحیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان 04.34.25

3-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان 04.34.30

 

ماده چهار در 100 متر مختلط تیمی

1-مهمان نواز، انصاری، جلالی و میرزایی (سرزمین موج های آبی) با زمان 04.03.18

2-چاوشی فر سامان قپانوری، عسگری و شفائیان (نفت تهران) با زمان 04.13.05

3- پیروانی، شجاعی فر، بیک محمدی و عبدالهی (مقاومت) با زمان 04.15.46

 

جهت دریافت فایل کامل رکوردهای شناگران بر روی لینک زیر کلیک کنید

صبح روز دوم

انتهای پیام