ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

ولی پور: اردوهای متمرکز شیرجه تاثیر مثبتی دارد

شیرجه روی تیم ملی با اشاره به ادامه تمرینات در تبریز گفت: بعد از پایان اردوی نوروزی در تهران به تبریز برگشتیم و ادامه تمرینات را در اینجا دنبال می کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛مجتبی ولی پور شیرجه روی تبریزی تیم ملی انجام تمریناتش را بعد از اتمام اردوی متمرکز در تهران را مستمر مطرح کرد و ادامه داد: ادامه تمرینات زیر نظر محمدرضا شکول را در تبریز انجام می دهم و شرایط مطلوبی را به دست آورده ام.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه من و علی شکول در کنار هم تمرین می کنیم و هر دو دانشجو هستیم مدت زمان تمریناتمان کمی متغیر است. اگر در یک روز دانشگاه نداشته باشیم مدت زمان بیشتری تمرین می کنیم. البته ۲ ساعت تمرین در روز در برنامه ما قرار دارد که جزو برنامه روتین محسوب می شود.
ولی پور در مورد شرایط بدنی اش اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بدنی خوبی دارم و توانسته ام در تمریناتم تمام حرکات مسابقات جهانی را بزنم که البته باید روی آنها بیشتر کار کنم و حرکاتم را تکمیل تر انجام بدهم. شرکت در اردو های مختلف می تواند کمک بسیاری در رسیدن به شرایط مطلوب تر باشد.
شیرجه روی تیم ملی شرکت در مسابقات مهم شیرجه را بسیار مهم دانست و یادآور شد: همانطور که گفتم از شرایط مطلوبی برخوردار هستم و توانسته ام حرکات خوب و سنگینی را در تمریناتم بزنم اما موضوعی که اهمیت دارد محک زدن ورزشکار است.اگر بتوانیم در یک رقابت مهم شیرجه شرکت کنیم و در موقعیت مسابقه قرار بگیریم آن موقع است که می توانیم شرایط و آمادگی مان را مورد ارزیابی قرار دهیم.
وی با اشاره به برنامه اردوهای تیم ملی شیرجه تصریح کرد: با تصمیم کمیته فنی شیرجه و همچنین حمایت های فدراسیون یک اردوی برون مرزی و شرکت در یک رقابت در برنامه ها قرار دارد که امیدوارم بتوانیم در آن حضور پیدا کنیم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب