پیام تبریک مهدی علی نژاد پس از کسب سهمیه المپیکی شناگر ایرانی

Print Friendly
پیام تبریک مهدی علی نژاد پس از کسب سهمیه المپیکی شناگر ایرانی

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان کسب سهمیه شناگر ایران برای بازی های المپیک توکیو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛ مهدی علی نژاد با انتشار پیامی کسب سهمیه «مهرشاد افقری» شناگر ایرانی برای حضور در بازی های المپیک توکیو را به جامعه ورزش و اهالی رشته مفرح شنا تبریک گفت .
متن پیام به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند را شاکریم که نتایج تلاش جوانان پرافتخار ایران اسلامی و مجموعه ورزش کشور در فرآیند کسب سهمیه ها ، همچنان با موفقیت همراه است و حتی در رشته شنا هم که آخرین بار برای المپیک ۲۰۰۸ سهمیه ورودی بدست آورده بودیم ، بار دیگر این اتفاق رخ داد و رشته شنا هم به کاروان ورزشی کشورمان افزوده شد .
این سهمیه با ارزش را به «مهرشاد افقری» عزیز
شناگر خوب کشورمان که مراحل رشد و پیشرفت را از رده های سنی پایه و در قالب آکادمی ها سپری کرده است، مربیان این ورزشکار ، مسئولان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و جامعه ورزش کشور صمیمانه تبریک می گویم و امیدوارم روند موفقیت های او همچنان استمرار یابد و برای این ورزش که در قالب آموزه های دینی ما هم قرار دارد ، بدرخشد .
اکنون در آستانه رویداد عظیم المپیک برای تک تک ورزشکارانی که تاکنون سهمیه ورودی بدست آورده اند ، آرزوی سلامتی و درخشش دارم و ان شالله این روزهای منتهی به این رویداد مهم هم با خوبی و موفقیت برای این عزیزان سپری شود .
مهدی علی نژاد
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان

Print Friendly

اخبار مرتبط