کریمی: آماده کسب مدال در مسابقات اتریش هستم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ شیرجه روهای ایران با حمایت شرکت هما اکسپرس قرار است هفته آینده در تورنمت بین المللی اتریش به نبر با حریفان خود بپردازند.

حمید کریمی با ابراز رضایت از وضعیت موجود در تمرینات تیم ملی گفت: تمرینات بسیار خوبی را به صورت فشرده زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و اکنون آماده حضور در رقابت های اتریش هستیم.

وی ادامه داد: اردوهای آماده سازی بسیار منظم و طبق برنامه پیش می رود که این موضوع باعث شده تا شیرجه رو ها از آمادگی بسیار مطلوبی برای مسابقات اتریش که هفته آینده برگزار می شود،برخوردار باشند.تمرینات تیم تا قبل از اعزام به اتریش در استخر آزادی همچنان ادامه خواهد داشت و طبق اعلام مسئولان 3 شنبه هفته آینده با آماده شدن روادید تهران را به مقصد اتریش ترک خواهیم کرد.

کریمی درباره شناخت از حریفانش در این رقابت ها گفت: کشورهای زیادی در این دوره از بازی ها حضور دارند و من شناخت زیادی نسبت به سایر رقیبان ندارم اما تلاش می کنم تا بهترین نتیجه را کسب کنم.هدف من در مسابقات اتریش کسب مدال طلا خواهد بود و مطمئن هستم اگر به مانند تمریناتم در این رقابت ها حضور یابم نشان زرین مسابقات را به دست خواهم آورد.

وی در پاسخ به این سوال که تیم شیرجه می تواند سهمیه المپیک را کسب کند یا خیر اظهار کرد: مسئولان تیم برنامه بسیار خوبی را برای ما طراحی کرده اند و اگر این برنامه ها عملیاتی و چند اردوی تدارکاتی برون مرزی برای تیم برگزار شود کسب سهمیه المپیک دور از دسترس نخواهد بود.

 

انتهای پیام