آغاز بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو از فردا

Print Friendly
آغاز بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو از فردا

دور رفت مسابقات لیگ واترپلو کشور از روز چهارشنبه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دور رفت مسابقات لیگ واترپلو کشور از روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۵ با حضور ۷ تیم آغاز خواهد شد.

در اولین مسابقه ساعت ۱۵:۳۰ تیم های نیروی زمینی ارتش و نفت امیدیه رو در روی هم قرار می گیرند. جدال نایب قهرمان و تیم سوم فصل گذشته لیگ برتر  می تواند دلیلی بر افزایش حساسیت و زیبایی بیشتر این رقابت باشد. داوری این دیدار بر عهده نادر غفوری و محمدرضا محمدی است و ناظر بازی محمد هادی بیک خواهد بود.

اما از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های سایپا و نفت‌وگازگچساران رو در روی هم قرار می گیرند. تیم سایپا در صورتی اولین دوره حضور خودش را در لیگ تجربه می کند که نفت‌وگازگچساران علاوه براینکه امسال همان ترکیب بومی را داراست چند بازیکن را از مناطق دیگر برای تقویت خود جذب کرده. داوری این دیدار بر عهده مسعود رضوانی و شهروز شریفیان خواهد بود و ناظر بازی علی آقاجان محب است.

در سومین و آخرین دیدار از هفته اول لیگ واترپلو کشور مدافع عنوان قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی با تیم اصفهان بازی خواهد کرد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانسته ترکیب و پیکربندی تیم خودش را از فصل قبل حفظ کند و همین طور تعدادی بازیکن در پست های مورد نیازش جذب کند، این تیم امید دارد که باز هم بتواند در این دوره روی سکو قهرمانی قرار گیرد. داوری این دیدار بر عهده مسعود آقالطیفی و بابک حسامیان است و ناظر بازی بهرام توکلی خواهد بود.

برنامه زمانبندی هفته نخست بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو:

چهارشنبه(۹۵/۷/۲۸)- تهران مجموعه ورزشی شهید شیرودی

 

  • نیروی زمینی ارتش – نفت امیدیه      ساعت ۱۵:۳۰
  • سایپا – نفت‌وگازگچساران                 ساعت ۱۷:۰۰
  • دانشگاه آزاد اسلامی – اصفهان         ساعت ۱۸:۳۰

 

 

 

در پایان لازم به ذکر است تیم استخر شهید نوفلاح با قرعه استراحت در هفته اول بازی نخواهد کرد.

 

 

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط