جام خلیج فارس/

آغاز مرحله دوم رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور

Print Friendly
آغاز مرحله دوم رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور

“مرحله دوم رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور از فردا (پنجشنبه) آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های شنا قهرمانی کشور جام خلیج فارس از پنجشنبه (سوم دی ماه) در استخر مجموعه ورزشی آزادی ادامه پیدا می کند. رقابت های مرحله دوم شنا باشگاه های کشور پنجشنبه […]

“مرحله دوم رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور از فردا (پنجشنبه) آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های شنا قهرمانی کشور جام خلیج فارس از پنجشنبه (سوم دی ماه) در استخر مجموعه ورزشی آزادی ادامه پیدا می کند.
رقابت های مرحله دوم شنا باشگاه های کشور پنجشنبه و جمعه در استخر مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود. این رقابت ها از فردا ساعت ۹صبح به طور رسمی شروع می شود و در ساعت ۱۵ همان روز ادامه پیدا می کند. روز جمعه نیز صبح و عصر رقابت های پایانی این مرحله انجام می شود.

مرحله نخست این رقابت ها با حضور هشت تیم برگزار شد. تیم پر قدرت سرزمین موج های آبی مشهد با کسب ۶۵۴ امتیاز به عنوان تیم نخست دور اول شناخته شد. نزدیکترین تعقیب کننده این تیم مقاومت بسیج است که با ۵۹۸ امتیاز در جایگاه دوم ایستاده است.

عباسعلی کشتکار ناظر٬ ابراهیم راشدی سرداور مرحله دوم این مسابقات هستند و ناصر پایان(استارتر)، مجید فرزامفر، فرید بلورچی، حامد تقوی(داور استیل)، امیر بهبودیان (منشی کل)، حمیدرضا آرین فر(منشی)، فرید تقی پور (سرپرست داوران وقت نگهدار)، امیرحسین محمدی(سرپرست داوران برگشت)، مهدی عرشیا، حمید عرشیا، محمودرضا سیفی، امیرحسین ستاری، مهدی تسلیمی، حسین خاشعی (داور برگشت)، مجید زمانی(داور هماهنگی)، پویان طلوعی (گوینده)، رضا امیر ساسان، سعید عرشیا، سینا سلطان الکتابی، مجید عرشیا، محمد صابری، میثم محمدی، میکائیل قربانی، مهدی پناهی، فرهاد آراسته، علی قلیچ خانی، اشکان رضازاده، علی بهرامی فر، محمدتقی ماهتاب خواه، علیرضا اله یاری(داور) تیم قضاوت را در این مرحله از مسابقات کامل می کنند.
سرپرست کل مسابقات فرشاد کرمی است و عبرالرضا ریاحی تحت عنوان سرپرست اجرایی در این دوره از مسابقات شرکت می کند.

*برنامه بازی های مرحله دوم رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور:
– صبح پنجشنبه ۳دی ۱۳۹۲:
۲۰۰ متر کرال پشت
۱۰۰ متر آزاد
۵۰ متر قورباغه
۸۰۰ متر آزاد
۴۰۰ متر مختلط انفرادی

– عصر پنجشنبه ۳دی ۱۳۹۲:
۵۰ متر کرال پشت
۲۰۰ متر پروانه
۵۰ متر آزاد
۲۰۰ متر قورباغه
۴۰۰ متر آزاد
۱۰۰×۴ متر مختلط امدادی

– صبح جمعه ۴دی ۱۳۹۲:
۲۰۰متر آزاد
۵۰متر پروانه
۱۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر قورباغه
۲۰۰×۴ متر آزاد امدادی

– عصر جمعه ۴دی ۱۳۹۲:
۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۰۰متر پروانه
۱۰۰×۴ متر آزاد امدادی
۱۵۰۰متر آزاد

*مجموع امتیازات تیم ها در پایان مرحله نخست:
۱. موج های آبی مشهد ۶۵۴ امتیاز
۲. مقاومت ۵۹۸ امتیاز
۳. نفت تهران ۴۲۸ امتیاز
۴. بانک حکمت ایرانیان ارتش ۳۷۶ امتیاز
۵. ناجیان راستین البرز ۳۳۰ امتیاز
۶. چوکا ۳۰۹ امتیاز
۷. شهبازی زنجان ۲۴۵ امتیاز
۸. نفت امیدیه ۱۹۰ امتیاز

*نفرات برتر مرحله نخست رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور:
– ۵۰ متر کرال پشت:
۱ محسن مهمان نواز، موجهای آبی مشهد ۲۸.۳۵ اول
۲ جمال چاوشی فر، موجهای آبی مشهد ۲۹.۰۲ دوم
۳ عارف چگینی، ناجیان راستین البرز ۲۹.۱۸ سوم

– ۲۰۰ متر پروانه:
۱ فرهاد فیاض، مقاومت ۲.۱۶.۲۱ اول
۲ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۲.۱۹.۸۲ دوم
۳ امیررضا علی اصغرزاده، موجهای آبی مشهد ۲.۲۴.۹۱ سوم

– ۵۰ متر آزاد:
۱ امیر طاهری، نفت امیدیه ۲۴.۲۲ اول
۲ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۲۴.۴۷ دوم
۳ سروش خواجگی، موجهای آبی مشهد ۲۴.۵۱ سوم

– ۲۰۰ متر قورباغه:
۱ آریا نسیمی شاد، موجهای آبی مشهد ۲.۲۸.۳۷ اول
۲ مهدی انصاری، موجهای آبی مشهد ۲.۳۶.۴۱ دوم
۳ امیر محمد شجاعی فر، مقاومت ۲.۳۷.۴۷ سوم

– ۴۰۰ متر آزاد:
۱ آرین اولیایی، موجهای آبی مشهد ۴.۲۶.۷۰ اول
۲ همایون حقیقی، چوکا ۴.۳۵.۱۵ دوم
۳ سجاد ویسانیان، مقاومت ۴.۴۱.۱۸ سوم

– ۱۰۰*۴متر مختلط تیمی:
۱ “رهام پیروانی، امیر محمد شجاعی فر، افشین عسگری، پوریا پورابراهیم” مقاومت ۴.۰۴.۳۰ اول
۲ “جمال چاوشی، سروش خواجگی، احمدرضا جلالی، آرشام میرزایی” موجهای آبی مشهد ۴.۰۵.۵۷ دوم
۳ “آرمان صانعی، ایمان میناسرشت، فرهاد اصغری، محمد رضا بیک محمدی” نفت تهران ۴.۲۷.۴۵ سوم

– ۲۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۲.۱۲.۷۱
۲ محسن مهمان نواز، موجهای آبی مشهد ۲.۲۰.۸۲
۳ بهزاد صیاد، مقاومت ۲.۲۰.۸۳

– ۱۰۰ متر آزاد:
۱ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۵۴.۹۲
۲ امین نوشادی، بانک حکمت ایرانیان ارتش ۵۵.۵۲
۳ فرشید محمودی زاویه، مقاومت ۵۵.۸۱

– ۵۰ متر قورباغه:
۱ امیر محمد شجایی فر مقاومت ۲۹.۸۵
۲ مهران فرج زاده مقاومت ۳۰.۹۴
۳ امیر طاهری نفت امیدیه ۳۰.۹۸

– ۸۰۰ متر آزاد:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۹.۰۵.۹۰
۲ آرین اولیایی، موجهای آبی مشهد ۹.۰۶.۰۱
۳ سجاد ویسانیان، مقاومت ۹.۴۰.۸۸

– ۴۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۵.۱۱.۵۴
۲ بهزاد صیاد، مقاومت ۵.۱۹.۳۷
۳ سیاوش اسماعیلی، نفت تهران ۵.۲۲.۳۲

– ۲۰۰ متر آزاد:
۱ همایون حقیقی، چوکا ۲.۰۳.۶۳
۲ فرشید محمودی، مقاومت ۲.۰۵.۳۵
۳ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۲.۰۶.۵۶

– ۵۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۲۵.۸۳
۲ مهدی انصاری، موجهای آبی مشهد ۲۵.۹۱
۳ پوریا پورابراهیم، مقاومت ۲۶.۲۷

– ۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۱.۰۰.۶۴
۲ محسن مهمان نواز، موجهای آبی مشهد ۱.۰۱.۶۹
۳ عارف چگینی، ناجیان راستین البرز ۱.۰۳.۷۰

– ۱۰۰ متر قورباغه:
۱ امیر شجاعی فر، مقاومت ۱.۰۸.۰۹
۲ آریا نسیمی شاد، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۱۵
۳ سروش خواجگی، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۲۲

– ۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرین علیایی، آرشام میرزایی، سامان خواجگی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۸.۳۸.۳۶
۲ “سجاد ویسانیان، فرشاد فیاض، فرشید محمودی زاویه، بهزاد صیاد” مقاومت ۸.۴۲.۰۶
۳ “همایون حقیقی، بابک هادی نژاد، آرین صید گاهی، مهدی مصطفوی” چوکا ۸.۵۶.۵۷

– ۲۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۲.۱۷.۲۱
۲ امیر محمد شجاعی فر، مقاومت ۲.۱۸.۵۳
۳ آرین علیایی، موجهای آبی مشهد ۲.۲۰.۵۰

– ۱۰۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۵۸.۲۲
۲ مهدی انصاری، موج های ابی مشهد ۵۹.۲۷
۳ احمد رضا جلالی، موج های ابی مشهد ۵۹.۸۸

– ۱۰۰*۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرشام میرزایی، سینا نیرومند، سروش خواجگی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۳.۴۱.۹۱
۲ “پویا پورابراهیم، بهزاد صیاد، رهام پیروانی، فرشید محمودی زاویه” مقاومت ۳.۴۳.۷۹
۳ “همایون حقیقی، مهدی مصطفوی، سینا رجبی مقدم، آرین صیدگاهی” چوکا ۳.۴۹.۴۳

– ۱۵۰۰ متر آزاد:
۱ آرین اعلیایی، موج های آبی مشهد ۱۸.۰۴.۴۶
۲ سجاد ویسانیان، مقاومت ۱۸.۳۱.۰۳
۳ سجاد فرشچی، موج های آبی مشهد ۱۸.۳۴.۸۱

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط