اختتامیه دوره فنی همبستگی المپیک – فینا با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک

Print Friendly
اختتامیه دوره فنی همبستگی المپیک – فینا با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک

در اختتامیه این دوره فنی همبستگی المپیک – فینا برای مربیان واترپلو از دژان یوویچ مربی بین المللی فینا از کشور صربستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز(چهارشنبه) آخرین جلسه دوره فنی همبستگی المپیک – فینا برای مربیان واترپلو در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در اختتامیه این دوره با حضور مناف هاشمی دبیر کل محترم کمیته ملی المپیک، محمدعلی آبادی نایب رئیس، هادی بیداریان دبیر فدراسیون شنا از دژان یوویچ مربی بین المللی فینا از کشور صربستان تقدیر شد و گواهی حضور در دوره به تمامی شرکت کنندگان اهدا شد.

در جریان این اختتامیه ابتدا شرکت کنندگان ضمن ابراز رضایت از برگزاری این دوره ابر از دغدغه های استان های خود با دبیر کل محترم کمیته ملی المپیک گفت و گو کردند. دژان یوویچ نیز با تشکر از مهمان نوازی ایرانیان افزود برای نخستین بار بود به ایران سفر میکند و تصویری که در رسانه ها از ایران منعکس شده است با واقعیت متفاوت است و من از این سفر بسیار لذت بردم.

در پایان دبیر کل کمیته ملی المپیک ابراز امیدواری کرد تا با پیگیری دوره های همبستگی در راستای پیشرفت ورزش کشور قدم های مثبتی برداشته شود.

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط