از اردوی تیم ملی واترپلو در ترکیه چه خبر؟

Print Friendly
از اردوی تیم ملی واترپلو در ترکیه چه خبر؟

تیم ملی واترپلوی ایران با پذیرایی گرم باشگاه انکا ترکیه و آب هوای خوب شهر استانبول سخت مشغول پیگیری تمرینات و بازی های دوستانه خود هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان واترپلو ایران با ترکیب ۱۵ بازیکن زیر نظر الکساندر چیریچ سرمربی، وحید رضایی مربی و نادر غفوری سرپرست تیم طبق برنامه ریزی انجام شده برای برگزاری اردوی تدارکاتی در کشور ترکیه حضور دارند. تیم ملی واترپلو ایران به دعوت باشگاه انکا استانبول راهی این اردوی تدارکاتی شده و پذیرایی گرم باشگاه انکا و آب هوای خوب شهر استانبول شرایط را برای یک اردوی تمرینی مناسب و برگزاری مسابقات تدارکاتی، ایده آل کرده است. همچنین با هماهنگی مسئولان فدراسیون تدارک مناسبی برای حمل و نقل و پذیرایی از کاروان ایران در کشور ترکیه صورت گرفته است.

واترپلوئیست های ایران از روز دوم حضور خود در کشور ترکیه از صبح روز پنجشنبه (۱۱ شهریور ۱۴۰۰) کار خود را آغاز کردند و هر روز دو نوبت صبح و عصر راهی کمپ اختصاصی تمرین باشگاه انکا ترکیه می‌شوند و پس از گرم کردن با این تیم بازی دوستانه انجام میدهند. این کمپ شامل دو استخر رو باز و یک استخر سرپوشیده است که دیدار های دوستانه این دو تیم در استخر سرپوشیده برگزار می‌شود.

مردان واترپلو ایران طبق توافق و برنامه از قبل تعیین شده با تیم باشگاهی انکا استانبول هر روز چند دیدار تمرینى و دوستانه برگزار می‌کنند که در این بازى مربیان به ارزیابى تیم ها و بازیکنان خود می‌پردازند و بر خلاف یک دیدار رسمی مربیان دو تیم سعی می‎کنند ترکیب های مختلف خود را امتحان کنند. هدف از برگزاری این اردو ارزیابی کادر فنی برای اضافه شدن بازیکنان جوان و آینده دار به ترکیب اصلی و هماهنگی بیشتر ملی پوشان ایران است.

ملی پوشان ایران ۱۰ الی ۲۱ شهریور در ترکیه زیر نظر الکساندر چیریچ سرمربی  زیر نظر الکساندر چیریچ سرمربی، وحید رضایی مربی و نادر غفوری سرپرست تیم اردوی آماده سازی خود را پیگیری خواهند کرد.

 

اسامی بازیکنان اعزامی واترپلو ایران به اردو ترکیه: 

 1. حامد ملک‌خانبانان
 2. امیرحسین کیهانی
 3. محمدجواد عباسی
 4. سهیل رستمیان
 5. پیمان اسدی
 6. امین قویدل
 7. ارشیا الماسی
 8. امیرحسین رهبر
 9. مهدی یزدانخواه
 10. خشایار قره‌ضیا الدین
 11. امید خسور
 12. امید آقایی
 13. علیرضا مهری
 14. امیرحسین اعرابی
 15. علیرضا رضایی

کادر فنی:

سرپرست: نادر غفوری

سرمربی: الکساندرچریچ

مربی: وحید رضایی

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط