اعتلای شنای کشور با تلاش همه جانبه فدراسیون و هیات ها/ توجه ویژه به رفع مشکلات استانها

سرپرست فدراسیون شنا در دومین نشست مسئولان هیات های شنای کشور بر رشد و اعتلای رشته های شنا، شیرجه و واترپلو با تلاش همه جانبه و هماهنگی بین فدراسیون و هیات های استانها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این نشست که محسن سمیع زاده مدیر اجرایی فدراسیون شنا و مسئولان هیات های منطقه ٢ شنای کشور شامل ؛ آذربایجان شرقی،گیلان و زنجان حضور داشتند، غلامرضا جعفری سرپرست فدراسیون شنا با اشاره به اهمیت فعالیت های هیات ها در راستای پیشبرد برنامه ها و اهداف فدراسیون بعنوان بازوهای اجرایی و عملیاتی فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون با تمام توان از هیات های خود حمایت می کند و معتقدیم با سعی و تلاش و برنامه ریزی دقیق در کنار هماهنگی کامل بین هیات ها و فدراسیون می توانیم گام های اساسی را در جهت اعتلای شنای کشور برداریم.
وی در ادامه اظهارداشت: هیات ها نماینده فدراسیون در سراسر کشور هستند و مشکلات آنها مشکلات فدراسیون به شمار می رود لذا ما از هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات هیات ها دریغ نمی کنیم.
در ادامه محسن سمیع زاده مدیر اجرایی فدراسیون شنا طی سخنانی گفت: مدیریت جدید فدراسیون به هیچ وجه قصد بازگو کردن و بازگشت به مشکلات و اتفاقات گذشته را ندارد بلکه سعی دارد با یک برنامه ریزی دقیق و ترسیم چشم اندازی منطقی شنا، شیرجه و واترپلو را به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود برسانیم که این مهم تنها با تعامل و همکاری تنگاتنگ میان فدراسیون و هیات ها امکان پذیر است.
در ادامه نشست مسئولان هیات های شنای کشور (منطقه ٢) با مسئولان فدراسیون روسای هیات های حاضر گزارشی را در خصوص وضعیت شنا، شیرجه و واترپلو در استان خود ارائه کردند و پس از آن حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت استخرهای در اختیار هیات های شنا، فرصت ها و چالشهای هیات های شنای استانها و همچنین تبیین و ارائه راهکارهای توسعه رشته های تحت پوشش شنا پرداختند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.